به روز شده: 1 ساعت و 51 دقیقه قبل
کد مطلب: 41575
زمان انتشار: یکشنبه 16 شهریور 1393 - 15:00:15

سرویس های غیرمجاز مدارس جریمه می شوند

کودکان  - رانندگان سرویس مدارس فقط با طی کلاس های آموزشی می توانند در این حوزه فعالیت کنند و با رانندگان غیر مجاز و مدیران مدارس برابر قانون برخورد می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر،رئیس مرکز آموزش سازمان تاکسیرانی تهران گفت افزود: افرادی که می خواهند در حوزه سرویس مدارس فعالیت کنند حتما باید کلاس های آموزشی را طی کنند و شرایط لازم را داشته باشند و گرنه غیرمجاز محسوب می شوند و برابر قانون با آنان و مدیران مدارسی که با آنان همکاری کنند برخورد می شود.

حسن اشتری افزود: کلاس های آموزشی با همکاری پلیس راهور و آموزش و پرورش تشکیل شده است که هر راننده باید چهار ساعت در آن شرکت کند.

وی افزود: نداشتن سوء سابقه ، داشتن معاینه فنی و قرار نداشتن در فهرست رانندگان پرخطر از دیگر شرایط قبول شدن به عنوان راننده سرویس مدارس محسوب می شود.

رئیس مرکز آموزش سازمان تاکسیرانی گفت: بر اساس ارزیابی انجام شده 16 هزار خودرو سواری امسال به عنوان سرویس مدارس فعالیت می کنند که 50 درصد آن ها تاکسی هستند.

اشتری افزود: هموطنان می توانند شکایت های خود را از سرویس های مدارس با شماره تلفن 48048 و یا 18888 به سازمان تاکسیرانی یا سامانه شکایات شهرداری تهران اعلام کنند.

کد مطلب: 41575
زمان انتشار: یکشنبه 16 شهریور 1393 - 15:00:15
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+4

دیگر مطالب