به روز شده: 8 ساعت و 37 دقیقه قبل
کد مطلب: 41583
زمان انتشار: دوشنبه 17 شهریور 1393 - 09:48:59

افزایش 40 درصدی کمک‌های مردمی در 6 ماه گذشته از سال

افزایش 40 درصدی کمک‌های مردمی در 6 ماه گذشته از سال
کودکان  - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه اعتماد مردم به بهزیستی بیش از گذشته شده است، گفت: در 6 ماه گذشته از سال کمک‌های مردمی 40 درصد افزایش یافته است.

به گزارش فارس همایون هاشمی در آیین اختتامیه نهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی اظهار داشت: این جشنواره همزمان با دهه کرامت برگزار شد که خوشبختانه کیفیت جشنواره نسبت به سال‌های گذشته افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: خدمات سازمان بهزیستی به جهت اثرگذاری در لایه‌های خدمات اجتماعی مثال زدنی است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه کار کردن در این سازمان همراه با علم، آگاهی و تجربه است گفت: بالاترین نکته‌ای که در سازمان بهزیستی مشاهده می‌شود حضور مددکاران و پرسنل به خاطر دلشان و حمایت از مددجویان سازمان است.

هاشمی تاکید کرد: بخشی از اثرگذاری خدمات سازمان بهزیستی به دلیل تصمیمات راهبردی و استراتژیک است و بخش مهم اثرگذاری خدمات رابطه جامعه با سازمان بهزیستی است و این رابطه ناگسستنی است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه کار در سازمان بهزیستی از جنس اولیا، انبیاء و ائمه اطهار است گفت:‌ در 6 ماه گذشته از سال جاری و علیرغم برخی از بداخلاقی‌ها شاهد افزایش کمک‌های مردمی بودیم.

وی تاکید کرد: در این چند ماه شاهد افزایش بیش از 40 درصدی در حوزه مشارکت‌های مردمی بودیم و این به دلیل اعتماد و علاقه جامعه به سازمان بهزیستی و مددجویان است.

هاشمی در ادامه این مراسم با اشاره به حمایت‌های رئیس جمهور از سازمان بهزیستی در یک‌سال گذشته گفت:‌ در عرض سه ماه، حجت‌الاسلام روحانی 7 مرتبه در مراکز نگهداری سازمان بهزیستی حضور پیدا کرد و این پیام مهمی را برای سازمان بهزیستی داشت.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه به حمایت‌های علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سازمان بهزیستی اشاره کرد و گفت: با توجه به دغدغه‌های وزیر می‌توان این نکته را اذعان کرد که گمشده وزیر سازمان بهزیستی است.

وی افزود: توانمندسازی یکی از سیاست‌های سازمان بهزیستی در سال‌های اخیر محسوب می‌شود که در این زمینه بسته حمایتی اشتغال، بیمه و حمایت‌های مستمر پیش‌بینی شده است.

به گزارش فارس در آئین اختتامیه نهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان بهزیستی استان‌های بوشهر، تهران و کرمان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930617000139#sthash.U1F40Eil.dpuf

کلید واژه: سازمان بهزیستی
کد مطلب: 41583
زمان انتشار: دوشنبه 17 شهریور 1393 - 09:48:59
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-1

دیگر مطالب