به روز شده: 9 ساعت و 38 دقیقه قبل
کد مطلب: 42045
زمان انتشار: شنبه 5 مهر 1393 - 10:06:21

جشن عاطفه‌ها با شعار مهر در انتظار مهر برگزار می‌شود

جشن عاطفه‌ها با شعار مهر در انتظار مهر برگزار می‌شود
کودکان  -  معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از برگزاری جشن عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار مهر» در روز ۱۶ مهر خبر داد.

سعید ستاری در خصوص برگزاری مراسم جشن عاطفه‌های امسال، اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها امسال با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری و همچنین همکاری وزارت آموزش و پرورش، صدا و سیما، سازمان بسیج مستضعفین و وزارت ورزش و امور جوانان از 16 مهر و به مدت سه روز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این جشن 60 هزار پایگاه کمیته امداد در مدارس سراسر کشور آماده جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان هستند و انجمن‌های اولیا و مربیان دانش‌آموزان نیازمند و خانواده‌های آنان را شناسایی کرده‌اند تا کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده را در سطح مدارس میان نیازمندان توزیع کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) همچنین گفت: در سراسر کشور 15 هزار پایگاه کمیته امداد و با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و صدا‌وسیما در روز پنجشنبه 17 مهر به جمع آوری کمک‌های مردمی می‌پردازند.

ستاری خاطرنشان کرد:‌ سال گذشته مبلغی حدود 35 میلیارد تومان از طریق پایگاه‌های کمیته امداد در جشن عاطفه‌ها و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد و مراکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی جذب شد.

کد مطلب: 42045
زمان انتشار: شنبه 5 مهر 1393 - 10:06:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+4

دیگر مطالب