به روز شده: 5 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 42408
زمان انتشار: سه شنبه 22 مهر 1393 - 10:23:53

دستگاه های متولی در رسیدگی به کودکان محروم جزیره ای عمل می کنند

دستگاه های متولی در رسیدگی به کودکان محروم جزیره ای عمل می کنند
کودکان  - کارشناس ارشد مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: در بحث رسیدگی به کودکان محروم، دستگاه های متولی به صورت جزیره ای عمل می کنند.

به گزارش ایرنا،«منصور مقارعابد»  افزود: اکنون نهادهای که به نحوی رسیدگی به امور کودکان را برعهده دارند، هر کدام به صورت مجزا در این زمینه فعالیت می کنند.

وی درمورد وظیفه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: ایجاد هماهنگی بین دستگاه های مختلف برای بهبود وضعیت کودکان، از مهمترین وظایف این مرجع است.

کارشناس ارشد مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک عنوان کرد: اکنون اولویت های کودکان در حال بررسی و شناسایی است تا برای رسیدگی به آنها برنامه ریزی شود.

مقارعابد ادامه داد: مرجع با هماهنگی سایر نهادها و با توجه به مصوبات دولت، نسبت به اجرای موارد کنوانسیون بین المللی گام بر می دارد.

وی به تنظیم سند ملی حقوق کودک اشاره کرد و گفت: در صورتیکه سند ملی حقوق کودکان تنظیم شود، می توانیم از تمامی توان کشور برای رسیدن به نقطه مطلوب استفاده کنیم.

کارشناس ارشد مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک افزود: اکنون اطلاعات کاملی از کودکان محروم کشور در دست نیست، از این رو نمی توان به درستی در خصوص آنها تصمیم گرفت.

کد مطلب: 42408
زمان انتشار: سه شنبه 22 مهر 1393 - 10:23:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+3

دیگر مطالب