به روز شده: 9 ساعت و 34 دقیقه قبل
کد مطلب: 43656
زمان انتشار: شنبه 29 آذر 1393 - 11:19:49

بسته‌های کمک آموزشی درسی در آینده توسعه می‌یابد

 بسته‌های کمک آموزشی درسی در آینده توسعه می‌یابد
کودکان  - مدیرکل دفتر تکنولوژی و انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه رویکرد وزارت آموزش و پرورش اتکای قطعی به کتب درسی نیست، بلکه تاکید بر وجود بسته‌های آموزشی است گفت: نقشه، لوح فشرده،‌ فیلم و غیره رسانه‌های مکمل آموزشی هستند که به ارتقای کیفیت آموزش می‌انجامند و روند توسعه این بسته‌های آموزشی قطعا در آینده ادامه می‌یابد.


به گزارش ایسنا،محمد ناصری ، درباره توزیع لوح‌های فشرده آموزشی اظهار کرد: برای همه دروس لوح فشرده تولید نشده بلکه برای درس‌هایی چون قرآن، عربی، زبان انگلیسی سی دی‌های شنیداری تولید شده است.

 وی افزود: در برخی شاخه‌ها چون فنی و حرفه‌ای و کارودانش فیلم‌های آموزشی متناسب با رشته‌ها طراحی و تولید شده است.

 مدیرکل دفتر تکنولوژی و انتشارات کمک آموزشی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه به تناسب نیازی که احساس می‌کردیم در کنار کتب درسی مکتوب،‌ لوح فشرده و فیلم‌های آموزشی را تولید کردیم عنوان کرد: به عنوان مثال در درس عربی لحن‌ها، در زبان انگلیسی لهجه‌ها و نحوه قرائت در قرآن نیازمند استفاده از رسانه شنیداری بودند.

 ناصری تصریح کرد: رویکرد وزارت آموزش و پرورش اتکای قطعی به کتب درسی نیست، بلکه تاکید بر وجود بسته‌های آموزشی است که البته جزء اصلی این بسته‌ها هم کتب اصلی هستند و نقشه، لوح فشرده،‌ فیلم و ... رسانه‌های مکمل آموزشی هستند که به ارتقای کیفیت آموزش می‌انجامند و روند توسعه این بسته‌های آموزشی قطعا در آینده ادامه می‌یابد.

کد مطلب: 43656
زمان انتشار: شنبه 29 آذر 1393 - 11:19:49
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-3

دیگر مطالب