به روز شده: 8 ساعت و 25 دقیقه قبل
کد مطلب: 44348
زمان انتشار: شنبه 18 بهمن 1393 - 10:15:18

کودکان کار فاقد مدارک هویتی نوبت عصر به مدرسه می‌روند

کودکان کار فاقد مدارک هویتی نوبت عصر به مدرسه می‌روند
کودکان  - طی مشارکت آموزش‌وپرورش، شهرداری تهران و انجمن حمایت از کودکان کار، ۲۰۰ کودک کار فاقد مدارک هویتی در نوبت عصر مدارس تحت آموزش قرار می‌گیرند.

به گزارش تسنیم، مرضیه سیروس با اشاره به آغاز آموزش 200 نفر از کودکان کار فاقد مدارک هویتی در مدارس شهر تهران اظهار داشت:‌امروز طی مراسمی حدود 200 نفر از کودکان کار با همکاری آموزش‌وپرورش، انجمن حمایت از کودکان کار و شهرداری تهران در نوبت عصر مدارس از خدمات آموزشی استفاده خواهند کرد.

وی افزود:‌با اجرای این برنامه برای نخستین بار شعار آموزش حق تمام کودکان است،‌محقق می‌شود و از امروز به صورت رسمی، آموزش کودکان کار فاقد مدارک هویتی در مدارس آغاز می‌شود.

رئیس روابط عمومی انجمن حمایت از کودکان کار بیان کرد:‌این کودکان تحت حمایت انجمن کودکان کار قرار دارند و تا پیش از این، کلاس‌های درسی آنها روزانه به مدت 4 ساعت  در محل انجمن برگزاری می‌شد و خدمات مددکاری اجتماعی نیز دریافت می‌کردند اما هم‌اکنون با مشارکت آموزش‌وپرورش مقرر شد تا آموزش این کودکان در نوبت عصر مدارس انجام شود و خدمات مددکاری را هم دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه کودکان کار برای رفت‌وآمد به مدرسه از سرویس رایگان هم بهره‌مند می‌شوند، افزود:‌ معلمان را هم آموزش‌وپرورش تامین‌ می‌کند اما در گذشته معلمان انجمن به آنها آموزش می‌دادند.

سیروس گفت:‌ امروز دو دبستان شهید منتظری و ایمان در منطقه 12 تهران میزبان حدود 200 نفر از کودکانی هستند که بدون مدارک هویتی با مشارکت سه جانبه آموزش و پرورش، شهرداری و نهادهای مدنی، بر سر کلاس‌های درس می‌نشینند.

کد مطلب: 44348
زمان انتشار: شنبه 18 بهمن 1393 - 10:15:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-1

دیگر مطالب