به روز شده: 15 دقیقه قبل
کد مطلب: 44535
زمان انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 13:20:01

راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت برای دانش‌آموزان در مدارس 10 استان کشور

راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت برای دانش‌آموزان در مدارس 10 استان کشور
کودکان  - معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از تخصیص اعتبار به 10 استان پرجمعیت کشور برای راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت در مدارس خبر داد.


به گزارش ایسنا، مهرزاد حمیدی درباره پایگاه‌های سلامت گفت: به منظور راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت جدید به 10 استان ابلاغ اعتبار کردیم تا با توجه به استاندارهای مشخص شده برای این امر اقدام کنند.

 وی افزود: اعتبارات مربوط اندک است و نمی‌توانیم همه شهرستان‌ها را پوشش دهیم. به همین جهت استانهای پرجمعیت و بزرگ را که خودشان نیز متقاضی بودند برای ایجاد پایگاه‌های سلامت انتخاب کردیم.

 معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش درباره اعتبارات سال آینده این معاونت اظهار کرد: مشکل بودجه در آموزش و پرورش جدی است و اعتبارات این وزارتخانه عمدتا صرف پرداخت حقوق و دستمزد می‌شود و تنها دو یا سه درصد از مجموعه اعتبارات برای مابقی فعالیت‌ها باقی می‌ماند.

 حمیدی ادامه داد: زمانی که هزینه حقوق و دستمزد در اولویت باشد مابقی سرفصل‌ها و فعالیت‌ها تعدیل می‌شوند. امسال 300 میلیارد ریال برای فعالیت‌های متمرکز ما پیش بینی شده بود که به طور کامل تخصیص نیافت. درباره بودجه سال آینده نیز باید منتظر تصویب در مجلس ماند

کد مطلب: 44535
زمان انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 13:20:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+2

دیگر مطالب