به روز شده: 5 ساعت و 18 دقیقه قبل
کد مطلب: 44539
زمان انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 13:55:18

اختصاص۸۰۰ میلیون تومان برای بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصیل به مدارس

اختصاص۸۰۰ میلیون تومان برای بازگرداندن کودکان بازمانده از تحصیل به مدارس
کودکان  - مدیرکل بهزیستی استان البرز درباره حمایت‌های صورت گرفته از کودکان بازمانده از تحصیل گفت: در کل استان البرز ۸۰۰ کودک واجب‌التعلیم وجود داشت که به مدرسه نرفته بودند که در حال برنامه‌ریزی برای آغاز به تحصیل این کودکان از سال آینده هستیم.

به گزارش ایلنا، افروز بهرامی گفت: با کمک وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان به استان البرز اختصاص یافت تا کودکان بازمانده از تحصیل واجب‌التعلیم را شناسایی کرده و به محیط آموزش و تحصیل بازگردانیم.

وی ادامه داد: ۸۰۰ میلیون تومان از طریق سمن‌ها و مراکز خصوصی برای شناسایی این کودکان، توانمندسازی خانواده آنها و پرداخت هزینه ثبت‌نام از طریق رایزنی‌های انجام شده با آموزش و پرورش صرف می‌شود.

بهرامی با بیان اینکه خوشبختانه تا به حال ۸۰۰ کودک بازمانده از تحصیل را شناسایی کرده‌ایم، ادامه داد: در کل استان البرز ۸۰۰ کودک واجب‌التعلیم وجود داشت که به مدرسه نرفته بودند که با کمک و همکاری مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در حال برنامه‌ریزی برای آغاز به تحصیل این کودکان از سال آینده هستیم.

مدیرکل بهزیستی استان البرز خاطرنشان کرد: از اول آذر ماه سال جاری شناسایی این کودکان را آغاز کردیم و در حال حاضر در مرحله راستی‌آزمایی وضعیت این ۸۰۰ کودک هستیم، تا با بررسی شرایط و حل مشکلاتشان این کودکان از سال آینده به تحصیل بپردازند.

کد مطلب: 44539
زمان انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 13:55:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+1

دیگر مطالب