به روز شده: 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 46192
زمان انتشار: دوشنبه 8 تیر 1394 - 10:13:05

پاسخ به انتقادات درباره مستمری دانش آموزان شین آبادی

پاسخ به انتقادات درباره مستمری دانش آموزان شین آبادی
کودکان  - مدیرکل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: براساس محاسبات اکچوئری متوسط میزان حقوق پرداختی بصورت مادام‌العمر با بودجه 80 میلیارد ریالی برای هر نفر، 600 هزار تومان بصورت ماهانه است.

به گزارش ایسنا، بابک رمضانی‌فر، با اشاره به طرح انتقاداتی پیرامون میزان حقوق مادام العمر دانش‌آموزان شین آبادی که در تعهدات این صندوق قرار دارد، اظهار کرد: این حقوق براساس محاسبات بیمه‌ای و بودجه اختصاص یافته معین شده است.

 وی افزود:در واقع براساس محاسبات اکچوئری متوسط میزان حقوق پرداختی بصورت مادام‌العمر با بودجه 80 میلیارد ریالی برای هر نفر، 600 هزار تومان بصورت ماهانه است.

 مدیرکل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با بیان اینکه ایجاد تعهدات سنگین مسئولیت‌های ناخوشایندی در پی دارد و این امر می تواند برنامه بازنشستگی افراد را نابود کند، گفت: اعتبار موجود در صندوق‌های بازنشستگی متعلق به مردم است و اگر از منابع موجود در این بخش برای پرداخت حقوق اضافه به دیگران هزینه کنیم اثرات جبران ناپذیری در بردارد.

 رمضانی‌فر ادامه داد: البته برای افزایش حقوق دانش آموزان شین آبادی راهکاری وجود دارد و آنکه به رقم 80 میلیارد ریال اعتبار این بخش در قانون بودجه سال آینده افزوده شود. این اقدام جهت کاهش دردهای این عزیزان انجام شده و برای رفع نواقص باید همگی کمک کنیم.

کد مطلب: 46192
زمان انتشار: دوشنبه 8 تیر 1394 - 10:13:05
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب