به روز شده: 15 ساعت و 20 دقیقه قبل
کد مطلب: 47251
زمان انتشار: سه شنبه 24 شهریور 1394 - 15:49:53

امیرعبداللهیان: جسارت به مسجدالاقصی تاوان سنگینی دارد

امیرعبداللهیان: جسارت به مسجدالاقصی تاوان سنگینی دارد
بیداری اسلامی  - معاون عربی آفریقایی وزیر امور خارجه هشدار داد : جسارت رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی تاوان سنگینی را متوجه تل آویو خواهد کرد.

به گزارش تسنیم، «حسین امیرعبداللهیان» معاون عربی آفریقایی وزیر امور خارجه هشدار داد: جسارت رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی تاوان سنگینی را متوجه تل آویو خواهد کرد.

وی گفت: برخی کشورهای منطقه به جای ائتلاف علیه کشوری اسلامی، مانع تجاوزهای رژیم کودک کش صهیونیستی و دشمن اصلی اعراب و جهان اسلام به قبله نخست مسلمانان شوند.

نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی برای دومین روز متوالی در راستای اجرای طرح تقسیم‌بندی زمانی و مکانی مسجد‌الاقصی به این مسجد یورش بردند.

امروز نیز در سومین روز یورش به مسجدالاقصی صهیونیست‌ها باعث نگرانی جوامع مسلمان در تمام نقاط دنیا شدند.

از سوی دیگر اتحادیه عرب رژیم صهیونیستی را از ادامه تجاوزات علیه قدس و مسجدالاقصی و جریحه‌دار کردن احساسات و عواطف مسلمانان برحذر داشت.

شورای وزرای اتحادیه عرب در یکصد و چهل وچهارمین دور نشست خود در قاهره با صدور بیانیه‌ای دشمن صهیونیستی را از یهودی‌سازی مسجدالاقصی و اجرای طرح تقسیم زمانی و مکانی این مسجد به منظور زمینه‌سازی برای ورود شهرک‌نشینان صهیونیست به این مکان مقدس برحذر داشت.

اتحادیه عرب در این بیانیه تأکید کرد که به‌دقت تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه مسجد‌الاقصی با هدف سیطره بر آن و فراهم کردن زمینه ورود شهرک‌نشینان به این مکان را پیگیری می‌کند.

کد مطلب: 47251
زمان انتشار: سه شنبه 24 شهریور 1394 - 15:49:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین