به روز شده: 33 دقیقه قبل
کد مطلب: 47269
زمان انتشار: چهارشنبه 25 شهریور 1394 - 12:35:33

عضو کمیته ملی یمن: اشغالگران توان اشغال صنعا را ندارند

عضو کمیته ملی یمن: اشغالگران توان اشغال صنعا را ندارند
بیداری اسلامی > یمن  - یک فعال سیاسی یمن با تاکید بر همبستکی ملت و ارتش یمن برای مقابله با اشغالگران گفت: یمنی‌ها همچنان در میدان نبرد پایدار ایستاده‌اند.هیچ نیروی اشغالگری توانایی اشغال صنعا را ندارد.

به گزارش تسنیم، دکتر "یوسف الحاظری" عضو "کمیته ملی مستند سازی جنایت‌های اشغالگران و تلاش برای امدادرسانی" یمن تاکید کرد ملت یمن با تمام توان در کنار ارتش و کمیته‌‌های مردمی ایستاده و هیچ اشغالگری نمی‌تواند صنعا را اشغال کند.

وی گفت: هیچ نیروی اشغالگری چه به صورت انفرادی و چه به صورت ائتلاف توانایی اشغال صنعا را ندارد، اشغالگران حتی اگر بتوانند در برخی مناطق همچون عدن پیشروی کنند توانایی استقرار و باقی ماندن در آن را نخواهند داشت.

وی درخصوص اعلام آغاز عملیات گسترده ائتلاف در استان مأرب گفت: هر چقدر اشغالگران جنگ رسانه‌ای برپا کنند توانایی اشغال کردن یمن را نخواهند داشت آنان تنها فعالیت در رسانه‌های اجتماعی همچون فیس بوک و توئیتر را آموخته‌‌اند، برای نمونه ضاحی خلفان جانشین فرمانده پلیس دبی را می‌بینیم که فرزندان کشورش را برای رفتن به یمن و سوختن در آن تشویق می‌کند، همانطور که در مأرب این حادثه برای آنان روی داد و خود از دفترش در دبی وارد فیس بوک و توئیتر می‌شود.

الحاظری ادامه داد، عملیات مأرب با اصابت موشک به نیروهای اشغالگر آغاز شد و طی روزهای گذشته نیز حوادث مشابهی برای آنان روی داد و ده‌ها خودروی زرهی آنان به طور کامل منهدم شد، این مسئله باعث شد تا اشغالگران از میدان نبرد بگریزند.

وی تاکید کرد، نیروهای یمنی از شهادت و بمباران شدن توسط جنگنده‌ها هراسی ندارند و باید گفت که نبرد رودرو و زمینی نتیجه جنگ را مشخص خواهد کرد.

یوسف الحاظری با اشاره به اتحاد ملت یمن در برابر متجاوزان گفت: ملت یمن به صورت یکپارچه در برابر متجاوزان ایستاده است و اگر این اتحاد وجود نداشت از مدتها قبل صنعا و یمن سقوط کرده بود. همبستگی و همراهی ملت یمن با ارتش و کمیته‌های مردمی فراتر از تصور همگان است. تعداد بسیار اندکی خائن وجود داشتند که به لطف خداوند آنان نیز به ریاض رفتند.

وی در خصوص وضعیت انسانی در یمن گفت: محاصره به معنی قطع کردن غذا، دارو، سوخت، برق و بسیاری موارد دیگر از جامعه است، به لطف خدا ملت یمن با تمامی این موارد کنار آمده و به آن عادت کرده است، این کمبود‌ها برای ما تازگی ندارند و سالیان سال است که با آنها روبرو هستیم.هم اکنون 12 روز است که برق در صنعا قطع شده و پیش از آن نیز هر 48 ساعت تنها یک ساعت برق داشتیم، اما با این وجود یمنی‌ها همچنان در میدان نبرد پایدار ایستاده‌اند.

کلید واژه: یمن
کد مطلب: 47269
زمان انتشار: چهارشنبه 25 شهریور 1394 - 12:35:33
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین