به روز شده: 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 48158
زمان انتشار: یکشنبه 1 آذر 1394 - 17:10:20

اختصاص 10 میلیارد ریال برای تامین آتیه کودکان حادثه دیده شین آبادی

اختصاص 10 میلیارد ریال برای تامین آتیه کودکان حادثه دیده شین آبادی
کودکان  - مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: 10 میلیارد ریال برای تامین آتیه کودکان حادثه دیده شین آبادی از سوی دولت تدبیر و امید اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، سعید فریور روز یکشنبه افزود: این میزان کمک به منظور تامین آتیه کودکان حادثه دیده شین آباد و کمک به خانواده آنها از محل اعتبارات ملی حوزه معاونت امور اجتماعی بهزیستی اختصاص یافته است.
وی اظهار کرد: این اعتبارات برابر آخرین دستورالعمل نحوه هزینه کرد سازمان بهزیستی کشور بر اساس شدت معلولیت دانش آموزان حادثه دیده هزینه می شود.
وی اضافه کرد: 28 نفر از دانش آموزان حادثه دیده شین آباد پیرانشهر و خانواده های آنها این کمک را دریافت خواهند کرد.
فریور گفت: علاوه بر اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار برای تمامی دانش آموزان حادثه دیده شین آباد، برای دانش آموزان حائز شرایط پرونده توانبخشی تشکیل شده است.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی، خدمات فیزیوتراپی رایگان، وسایل کمک توانبخشی، خدمات رایگان مشاوره ای و کمک هزینه ماهیانه مراقبت و نگهداری توسط این نهاد را از جمله اقداماتی عنوان کرد که برای این دانش آموزان ارائه می شود.
به گزارش ایرنا، آتش سوزی در مدرسه دخترانه روستای شین آباد از توابع شهرستان پیرانشهر استان آذربایجان غربی در 15 آذر ماه 1391 به دلیل نقص تجهیزات گرمایشی در مدرسه، منجر به سوختگی 28 دانش آموز شد که در این حادثه دو دانش آموز جان خود را از دست دادند و 26 دانش آموز نیز به شدت مجروح شدند.

کد مطلب: 48158
زمان انتشار: یکشنبه 1 آذر 1394 - 17:10:20
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+2

دیگر مطالب