به روز شده: 50 دقیقه قبل
کد مطلب: 49806
زمان انتشار: دوشنبه 16 فروردین 1395 - 13:37:33

مولاوردی: لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت تقدیم مجلس می شود

مولاوردی: لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت تقدیم مجلس می شود
زنان  - معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت بزودی و به احتمال قوی اوایل سال 1395 تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.

به گزارش ایرنا، شهیندخت مولاوردی روز دوشنبه در حاشیه دیدار نوروزی با فعالان حوزه زنان و رسانه افزود: به همین منظور پیشنهاد 10 ماده ای که از قبل طراحی کرده بودیم برای جلوگیری از خشونت علیه زنان به این لایحه افزوده شده است تا بتوانیم بهتر در این زمینه فعالیت کنیم.
وی تصریح کرد: امیدواریم مجلس شورای اسلامی نیز این لایحه را به تصویب برساند چرا که یک لایحه جامع در خصوص خشونت علیه زنان است.
وی همچنین از تدوین سند راهبری برای امنیت زنان در روابط اجتماعی خبر داد و گفت: این موضوع نیز در برنامه ششم توسعه گنجانده شده است گه امیدواریم یک راهبرد برای دستگاه های اجرایی باشد تا در راستای امنیت زنان در حوزه روابط اجتماعی نیز برداشته شود.
مولاوردی خاطرنشان کرد: هم لایحه جامع تامین امنیت زنان در برابر خشونت و هم سند راهبردی تامین امنیت زنان به عنوان دو بحث مهم هستند که می تواند برای خشونت علیه زنان کارساز باشد.
دیدار نوروزی شهیندخت مولاوردی امروز دوشنبه در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور جمعی از بانوان فعالان سیاسی و اجتماعی و فعالان عرصه رسانه برگزار شد.

کد مطلب: 49806
زمان انتشار: دوشنبه 16 فروردین 1395 - 13:37:33
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+4

دیگر مطالب