به روز شده: 2 ساعت و 26 دقیقه قبل
کد مطلب: 50298
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 - 11:03:32

کودکان معتاد در بهزیستی پذیرش نمی شوند

کودکان معتاد در بهزیستی پذیرش نمی شوند
کودکان  -  مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: کودکان زیر 18 سال معتاد در سازمان بهزیستی کشور پذیرش نمی شوند.

به گزارش میزان،احمدی دلبری گفت: هیچ کودک معتادی در سازمان بهزیستی کشور پذیرش نمی شود و برای این کار با محدودیت هایی مواجه هستیم.

وی افزود: کودکان معتاد بی سرپرست و یا بد سرپرست باید توسط سایر نهادها مراحل درمان خود را طی کرده و بعد از آن می توانیم در سازمان بهزیستی پذیرای آنها باشیم.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به پذیرش نوزادان معتاد توسط سازمان بهزیستی کشور اظهارکرد: نوزادان معتادی که در بیمارستان ها توسط مادرانشان رها می شوند، طی مدت زمانی مراحل ترک را طی کرده و بعد از آن وارد مجموعه سازمان بهزیستی کشور می شوند.

دلبری ادامه داد: ترک نوزادان معتاد وظیفه وزارت بهداشت است اما زمانی که یک نوزاد به سازمان بهزیستی ارجاع داده می شود ما مجبور هستیم مراحل ترک و درمان آن را برعهده بگیریم.

وی با ارائه آماری از تعداد کودکانی که در طول هر ماه به بهزیستی استان تهران تحویل داده می شوند اظهارکرد: به طور میانگین ماهیانه 57 کودک صفر تا 6 سال به بهزیستی استان تهران تحویل داده شده و تعدادی از این کودکان طی پروسه ای به خانواده ها تحویل داده می شوند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران در خصوص وضعیت کودکان واگذار شده به بهزیستی استان تهران تصریح کرد: 60 تا 70 درصد کودکانی که سرپرستی آنها به بهزیستی تهران واگذار می شود بد سرپرست بوده و به این خاطر امکان تحویل آنها به خانواده ها وجود ندارد.

کد مطلب: 50298
زمان انتشار: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 - 11:03:32
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب