به روز شده: 12 ساعت و 28 دقیقه قبل
کد مطلب: 50370
زمان انتشار: یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - 11:12:18

یک کشیش انگلیسی به اتهام تعرض به کودکان، در کوزوو بازداشت شد

کودکان  -  یک کشیش کاتولیک انگلیسی که متهم به سابقه طولانی در تعرض جنسی به کودکان در دوران تدریسش در مدرسه ای در غرب لندن است، در کوزوو بازداشت شد.


به گزارش روز یکشنبه شبکه اسکای نیوز انگلیس، منابع قضایی اروپا حکم جلب «لاورنس سوپر/ Laurence Soper» را به دلیل اتهاماتی که به دوران تدریسش در مدرسه بندیکت باز می گردد، صادر کرده بودند.
پلیس لندن در سال 2010 اعلام کرد که مردی حدودا 40 ساله کشیش سوپر را به تعرض جنسی در زمانی که به عنوان معلم در این مدرسه تدریس می کرده، متهم کرده است.
سوپر که در دهه 70 سالگی زندگی خود بسر می برد، همان سال به اتهام آزار و اذیت جنسی کودکان بازداشت شد و پس از صدور قرار وثیقه از وی خواسته شد مجددا در موعد تعیین شده به اداره پلیس لندن مراجعه کند اما خودداری وی از معرفی خود به پلپس به پیگردهای بین المللی منتهی شد.
در نهایت پس از پنج سال، پلیس کوزوو وی را چهارشنبه هفته پیش بازداشت کرد. سخنگوی پلیس کوزوو اعلام کرد که از حکم جلب وی آگاه و با مقامات مربوطه در تماس بوده اند.
یکی از سخنگویان وزارت خارجه انگلیس نیز گفت: سفارت این کشور در کوزو پس از بازداشت یک تبعه انگلیسی در شهر «پج/Peja» در کوزوو در روز چهارشنبه 11 مه (22 اردیبهشت) همکاری های لازم را انجام داده است.

کد مطلب: 50370
زمان انتشار: یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - 11:12:18
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب