به روز شده: 10 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 50376
زمان انتشار: یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - 13:09:48

قوانین حوزه زنان بی‌سرپرست و کودکان خیابانی اجرایی شود

قوانین حوزه زنان بی‌سرپرست و کودکان خیابانی اجرایی شود
زنان  - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس نهم گفت: حل مشکل بیکاری جوانان که به معضلی برای خانواده‌ها مبدل شده و خود عامل مهمی در آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی است را خواهانم.

به گزارش ایسنا، شهلا میرگلوبیات در تذکر شفاهی خطاب به رییس‌جمهور خواستار توجه ویژه به اجرایی شدن قوانین حوزه زنان و خانواده، زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست، کودکان بی‌خانمان و خیابانی و آسیب‌های اجتماعی شد.

وی خواستار تامین آب شرب بهداشتی روستایی در شهرستان‌های ساوه و زرندیه و کل کشور شد و گفت: حمایت از کارگران البته نه در قالب لفظ شعارهای خانه کارگر بلکه حل مشکل قراردادهای سفید امضاء یا 29 روزه کارگرانی که با حداقل دستمزد با شرایط سخت اقتصادی زندگی می‌کنند و فاقد امنیت شغلی هستند را خواستارم.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات صنعتی ساوه و زرندیه، گفت: شهرک‌های صنعتی این دو منطقه با کمتر از 40 درصد ظرفیت واقعی خود کار می‌کنند. عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی یعنی جلوگیری از واردات بی‌رویه و قاچاق که خود موجب حمایت از تولید در بخش صنعت و کشاورزی می‌شود. مبارزه با مفاسد اقتصادی را نمی‌توان در قالب یک شعار یا سامان خلاصه کرد.

وی خواستار رسیدگی به مشکلات معیشتی و حقوق فرهنگیان و بازنشستگان شد و افزود: به دلیل کم آبی شدید، کشاورزی ساوه در شرف نابودی است.

کد مطلب: 50376
زمان انتشار: یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - 13:09:48
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+1

دیگر مطالب