به روز شده: 12 ساعت و 55 دقیقه قبل
کد مطلب: 50721
زمان انتشار: دوشنبه 17 خرداد 1395 - 11:31:49

الزام مدارس برای آشناکردن والدین با قوانین و موضوعات جدید

الزام مدارس برای آشناکردن والدین با قوانین و موضوعات جدید
کودکان  - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن اشاره به اینکه بیش از 88 درصد معلمان از برنامه فرصت طلایی خرداد رضایت دارند گفت: اجرای این برنامه موجب می‌شود در سال تحصیلی بعدی برنامه‌های آموزشی و پرورشی از غنای خوبی برخوردار شوند.

به گزارش ایسنا، حمیدی در حاشیه مراسم افتتاح طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان که امروز در مدرسه استثنایی ساریخانی برگزار شد در جمع خبرنگاران افزود: لازم است در طول سال تحصیلی 800 ساعت آموزشی برای دانش آموزان تدارک ببینیم.

 وی با بیان اینکه تلاش می کنیم مدارس فعال و پویا باشند گفت: برنامه‌های تحصیلی قبل از شروع سال تحصیلی در اختیار والدین قرار می‌گیرد، معلمان برنامه‌های تحصیلی، فعالیتهای آموزشی و پژوهشی را آسیب شناسی می کنند و در طول خردادماه مدارس می‌توانند از این فرصت بهره ببرند.

 حمیدی اضافه کرد: امسال با توجه به همزمانی ماه خرداد با ماه مبارک رمضان تا 20 خرداد معلمان فرصت دارند که ارزیابی‌های لازم را انجام دهند.

 وی افزود: بازدیدهای هدفمند در شورای مدرسه طراحی می شود؛ همه مدارس از 20 شهریورماه موظف هستند که والدین را با قوانین و موضوعات جدید آشنا کنند و والدین برای کلاسبندی حضور می یابند.

 معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: امسال، سال تحصیلی از سوم مهرماه و با کیفیت آغاز می‌شود.

 وی درباره طرح سنجش سلامت نوآموزان اظهار کرد: سنجش اولیه سلامت نوآموزان برای آگاهی بیشتر والدین انجام می‌شود و پزشکان توصیه‌های لازم را به والدین درباره سلامت نوآموزان انجام می‌دهد. والدین پیگیری کننده اصلی وضعیت سلامت فرزندشان محسوب می‌شوند.

 حمیدی در پایان گفت: والدین می‌توانند به پایگاه‌های آموزش و پرورش برای سنجش سلامت نوآموزان مراجعه کنند.

کلید واژه: حقوق کودکان
کد مطلب: 50721
زمان انتشار: دوشنبه 17 خرداد 1395 - 11:31:49
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-3

دیگر مطالب