به روز شده: 13 ساعت و 15 دقیقه قبل
کد مطلب: 51561
زمان انتشار: شنبه 16 مرداد 1395 - 08:15:09

نشست خبری برندگان جایزه حقوق بشر اسلامی در خبرگزاری تسنیم

نشست خبری برندگان جایزه حقوق بشر اسلامی در خبرگزاری تسنیم
حقوق بشر  > ایران  - نشست خبری برندگان جایزه حقوق بشر اسلامی بعدازظهر امروز شنبه در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم  نشست خبری «آرزو مرالی» دبیرکل تحقیقات کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن و «حجت‌الاسلام شیخ دقاق» نماینده شیخ عیسی قاسم که جوایز حقوق بشر اسلامی را کسب کردند، ساعت 14 امروز (شنبه، 16 مرداد 95) در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

چهارشنبه هفته گذشته (13 مرداد 1395) مراسمی به‌‌مناسبت بزرگداشت روز جهانی حقوق بشر اسلامی با سخنرانی رئیس قوه قضاییه و با حضور مقامات لشگری و کشوری و سفرای مقیم در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد که در این مراسم، سومین جایزه حقوق بشر اسلامی به برندگانی از خارج از کشور، با توجه به نقش آنان در «دفاع از حقوق مسلمانان» و «مبارزه با اسلام هراسی» و «تبیین اصول حقوق بشر اسلامی» اعطاء شد.

در این مراسم کمیته اعطای جایزه حقوق بشر اسلامی در سال 95 با بررسی 15 کاندیدا از کشورهای مختلف، با اجماع تصمیم گرفت سومین جایزه حقوق بشری را به‌صورت مشترک به آیت الله «شیخ عیسی قاسم» رئیس مجلس علمای شیعی بحرین به‌دلیل «نقش مؤثر در دفاع مسالمت‌آمیز از حقوق مسلمانان» و تلاش برای «پیشبرد اصول مردم سالاری دینی» و خانم «آرزو مرالی» دبیرکل تحقیقات کمیسیون حقوق بشر اسلامی لندن به‌‌دلیل «نقش مؤثر در دفاع از حقوق مسلمانان» و «مبارزه با اسلام‌هراسی» اعطا کند.

به‌گفته محمدجواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر اسلامی، این جایزه برای سومین سال به کسانی که در دنیا قطع نظر از ملیت‌شان، راجع به ارتقای حقوق بشر اسلامی فعالیت کرده‌اند اعطا شد.

خبرنگاران و تصویربرداران رسانه‌های گروهی برای حضور در این نشست خبری می‌توانند به نشانی بالاتر از بلوار کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی، خیابان 12، پلاک 2 خبرگزاری تسنیم مراجعه کنند.

کد مطلب: 51561
زمان انتشار: شنبه 16 مرداد 1395 - 08:15:09
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-3

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد