به روز شده: 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 52401
زمان انتشار: یکشنبه 4 مهر 1395 - 13:22:04

کارگروه پیگیری اجرای آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی تشکیل جلسه داد

کارگروه پیگیری اجرای آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی تشکیل جلسه داد
کودکان  - در راستای پیگیری وظایف دستگاه‌ها جلسه کارگروه پیگیری اجرای آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی در استان البرز برگزار شد.

به گزارش میزان، در راستای پیگیری وظایف دستگاه‌ها درباره اجرای آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی جلسه کارگروه پیگیری اجرای آیین نامه ساماندهی کودکان خیابانی با حضور مدیران و مسئولان استانی دادگستری، دادستانی، شهرداری و بهزیستی استان البرز برگزار شد.

مهدی جوهری معاون اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز، بر ضرورت پیگیری مسئولین جهت اجرایی شدن آئین نامه ساماندهی کودکان خیابانی تاکید کرد.

وی در مرحله اول ایجاد مراکز سطح یک تا سه توسط شهرداری و بهزیستی جهت ارائه خدمات روزانه و شبانه روزی به این کودکان را ضروری دانست.

این مقام مسئول اظهار کرد: شناسایی، غربالگری و ساماندهی این کودکان توسط کلیه سازمانها جهت کاهش شیوع این پدیده از ضرورت‌هایی است که باید به آن توجه گردد.

معاون اجتماعی دادگستری کل استان البرز تصریح کرد: با توجه به اینکه فقر مالی وفرهنگی از عمده عوامل موثر در بروز این پدیده است توجه به اشتغال و حرفه آموزی خانواده‌ها از عواملی است که می‌تواند در بهبود شرایط موثر باشد.

کد مطلب: 52401
زمان انتشار: یکشنبه 4 مهر 1395 - 13:22:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-2

دیگر مطالب