به روز شده: 14 دقیقه قبل
کد مطلب: 54130
زمان انتشار: یکشنبه 19 دی 1395 - 09:40:03

در زندان‎های مخوف اسرائیل چه می‎گذرد؟

حقوق بشر  > جهان  - مرکز مطالعات اسرای فلسطین تاکید کرد که سیاست های تجاوزکارانه دشمن صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی اعم از حمله به اتاق ها و سلول های اسرا، شکنجه و آزار و اذیت آنان در سال گذشته همچنان ادامه داشته و حتی شدت یافته است.
به گزارش میزان، مرکز مطالعات اسرای فلسطین تاکید کرد که سیاست های تجاوزکارانه دشمن صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی اعم از حمله به اتاق ها و سلول های اسرا، شکنجه و آزار و اذیت آنان در سال گذشته همچنان ادامه داشته و حتی شدت یافته است و در مجموع در سال 2016 این مرکز 215 مورد حمله زندانبانان و نیروهای ویژه صهیونیستی به زندان ها و اتاق های اسرا را ثبت کرده است که در نتیجه آن 80 اسیر فلسطینی مجروح و یا دچار شکستگی هایی در برخی قسمت های بدنشان شده اند.ادامه سیاست‎های تجاوزکارانه صهیونیست‎ها علیه اسرای فلسطینی/در زندان‎های مخوف اسرائیل چه می‎گذرد؟


ریاض اشقر سخنگوی رسانه ای مرکز مطالعات اسرای فلسطین خاطر نشان کرد که در بیشتر موارد زندانبانان صهیونیست اقدام به مصادره وسایل برقی از اتاق های اسرا، تبدیل اتاق های آنان به سلول های انفرادی، جلوگیری از دیدار اسرا با یکدیگر، جریمه مالی اسرا، انتقال ده ها اسیر به سلول های انفرادی و ... کرده اند.

اشقر اظهار داشت که زندانبانان صهیونیست در جریان حمله به اتاق های اسرا، دست به اقداماتی تحریک آمیز زده و اسرا را مورد دشنام قرار داده اند.


فلسطین

در مجموع، در نتیجه حملات زندانبانان و نیروهای ویژه صهیونیستی به اتاق های اسرا در سال 2016، حدود 80 اسیر فلسطینی زخمی و یا دچار شکستگی هایی شده اند.

علاوه بر این،رژیم صهیونیستی در سال گذشته بارها اقدام به جابجایی اسرای فلسطینی کرده است و ده ها اسیر را نیز در سلول های انفرادی به حبس کشیده است.


فلسطین


بنابر این گزارش رژیم صهیونیستی خانواده های اسرای فلسطینی را نیز تحت فشار قرار داده و آن ها را مورد بی احترامی قرار داده است، به گونه ای که در جریان ملاقات این خانواده ها با فرزندانشان آن ها را به شیوه هایی تحقیر آمیز مورد بازجویی قرار داده و بعضا آن ها را از ملاقات با فرزندانشان محروم کرده و حتی شماری از آنان را نیز بازداشت کرده است.
کد مطلب: 54130
زمان انتشار: یکشنبه 19 دی 1395 - 09:40:03
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

دیگر مطالب
یادداشت
بازی بزرگ را خواهند باخت
بازی بزرگ را خواهند باخت
حسام الدین برومند
بازگشت حتمی است
بازگشت حتمی است
سیدجعفر قنادباشی
پازل تحولات منطقه
پازل تحولات منطقه
حسین کنعانی مقدم
گفتگو
پنس برای دلگرمی صهیونیست های منزوی آمد|اروپا با آمریکا همراهی نمی کند
سخنگوی اسبق وزارت خارجه از یک سفر بحران زا می گوید:
پنس برای دلگرمی صهیونیست های منزوی آمد|اروپا با آمریکا همراهی نمی کند
حمیدرضا آصفی