به روز شده: 12 ساعت و 19 دقیقه قبل
کد مطلب: 55958
زمان انتشار: پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 - 14:47:16

فراهم شدن شرایط برای حضور کودکان مناطق محروم در مهدهای کودک

کودکان  - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی گفت: طی سال‌های اخیر شرایط برای حضور کودکان مناطق محروم در مهدهای کودک فراهم شده است.

به گزارش میزان، حبیب الله مسعودی فرید گفت: بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ روستا مهد در مناطق محروم و روستایی کشور دایر شده اند و در این روستا مهد‌ها خدماتی به کودکان ارائه می‌شود. 


وی افزود: در حاشیه‌های شهر‌ها نیز مهدهای کودک فعالیت داشته و این طور نیست که مناطق حاشیه‌ای از داشتن مهد کودک محروم باشند. 

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در خصوص چرایی راه اندازی روستا مهد‌ها خاطرنشان کرد: این روستا مهد‌ها به منظور ارائه آموزش‌های لازم به کودکان مناطق روستایی راه اندازی شده اند. 

مسعودی فرید ادامه داد: فراهم شدن شرایط برای آموزش کودکان ساکن در مناطق محروم یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور است و در روستا مهد‌ها آموزش‌های کافی پیش از دبستان به کودکان ارائه می‌شود. 

وی با بیان اینکه " بسیاری از کودکان حاضر در مناطق محروم از سوء تغذیه رنج می‌برند تصریح کرد: متاسفانه بسیاری از کودکانی که ساکن مناطق محروم کشور هستند از معضل سوء تغذیه نیز رنج می‌برند و به گونه‌ای برنامه ریزی شده که با ارائه یک وعده غذای گرم به این کودکان، مشکل سوء تغذیه آن‌ها نیز تا حدودی برطرف شود. 

کد مطلب: 55958
زمان انتشار: پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 - 14:47:16
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+1

دیگر مطالب