به روز شده: 5 ساعت و 39 دقیقه قبل
کد مطلب: 56439
زمان انتشار: دوشنبه 22 خرداد 1396 - 13:05:52

راه اندازی مراکز ترک اعتیاد ویژه زنان معتاد دارای فرزند

راه اندازی مراکز ترک اعتیاد ویژه زنان معتاد دارای فرزند
زنان  - رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: مراکز ویژه ترک اعتیاد در حال راه اندازی است تا در آنها ، زنان بتوانند کنار فرزندانشان ، اعتیاد خود را ترک کنند.

به گزارش ایرنا، مجید رضازاده افزود: پیش از این در مراکز ترک اعتیاد بزرگسالان ، زنان نمی توانستند فرزندان خود را در این مراکز ، نگهداری کنند و ما اجازه نگهداری فرزند را به زنان معتاد در مراکز ترک اعتیاد نمی دادیم چون تاثیر منفی روی فرزندان داشت.
وی خاطرنشان کرد: اکنون شرایطی را در مراکز ویژه فراهم کردیم که بدون تاثیرات منفی ، فرزندان بتوانند در کنار مادر یا در ساختمان نزدیک مرکز ترک اعتیاد نگهداری شوند و مادران بتوانند به کودکان خود سر بزنند.
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور گفت: راه اندازی این مراکز در برنامه های نیمه اول امسال قرار گرفته و این مراکز از سوی موسسات غیردولتی با مجوز بهزیستی راه اندازی خواهند شد .
رضازاده تصریح کرد: این مراکز ویژه به تعداد خیلی کم و به صورت محدود در برخی شهرها راه اندازی می شود چراکه به شرایط ویژه ای نیاز داشته و پرهزینه هستند و باید به کودکان رسیدگی های ویژه ای شود.
هم اکنون یک میلیون و 325 هزار نفر معتاد در کشور وجود دارد که حدود 10 درصد آنان را زنان تشکیل می دهند.

کلید واژه: زنان - اعتیاد
کد مطلب: 56439
زمان انتشار: دوشنبه 22 خرداد 1396 - 13:05:52
همچنین در ارتباط با این مطلب:
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6-1

دیگر مطالب