به روز شده: 14 ساعت و 4 دقیقه قبل
کد مطلب: 61977
زمان انتشار: چهارشنبه 20 دی 1396 - 15:39:04

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: ائمه جماعات، در صف اول اهداف دشمن بودند و هستند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: ائمه جماعات، در صف اول اهداف دشمن بودند و هستند
بیداری اسلامی  - رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: ائمه جماعات، در صف اول اهداف دشمن بودند و هستند.

به گزارش صدا و سیما، حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه افزود: ائمه جماعات، افراد بلندپایه در صف اول اهداف آشوبگران بودند.

وی تأکید کرد: شخصیت‌های برجسته ای چون شهیدان آیت الله دستغیب شیرازی در شیراز، آیت الله صدوقی در یزد، آیت الله اشرفی اصفهانی در کرمانشاه و آیت الله مدنی در تبریز در این عرصه به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: امام خمینی (ره) پس از شهادت شهید مطهری فرمودند همه آثار این شهیدان بزرگوار بدون عیب و نقص است.

وی با بیان اینکه دسته اول دشمنان انقلاب، آشکارا و علنی با اسلام دشمنی کردند، افزود: مصداق امروز این دسته از دشمنان، آمریکاست.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری فرمودند در چهل سال اخیر آمریکا یک لحظه دست از دشمنی برنداشته و جنگ تحمیلی، تحریک اطرافیان و کودتای نوژه از جمله آن هاست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی افزود: دسته‌ای دیگر از دشمنان، افرادی با ظاهری انقلابی هستند که قصدشان براندازی نظام است که مصداق آن منافقین است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تأکید کرد: بیداری اسلامی در همه کشور‌های مظلوم و ستمدیده در حال رشد است.

ائمه جمعه از قشر محروم جامعه هستند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: ائمه جمعه کشورمان از قشر محروم جامعه هستند و دفترشان مرکز مراجعه درماندگان و محرومان است که به مشکلات آن‌ها نیز رسیدگی می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی درباره اتفاقات و آشوب‌های اخیر افزود: دشمنان، پیروزی در این آشوب‌ها را مسلم می‌دانستند و کشور‌های احمقی که به آن‌ها کمک می‌کردند، تیرشان به سنگ خورد.
­

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: در این آشوب‌ها، دشمنان شیشه‌های مصلی در اصفهان را شکستند و آسیب‌های بسیاری به دفاتر، خانه‌ها و ماشین‌های ائمه جماعات در مناطق مختلف کشور از جمله شاهین شهر اصفهان، تاکستان، اراک و ملایر رساندند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با تاکید بر اینکه شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» را احمق‌ها می‌گویند، افزود: البته برخی از افراد که مشکلات اقتصادی داشته اند حساب آن‌ها با آشوبگران دیگر جداست.

وی گفت: اگر در غزه و لبنان نمی‌جنگیدیم، مجبور بودیم در خیابان‌های تهران با دشمنان بجنگیم.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به ائمه جماعات افزود: آقایان امام جمعه در هر کجا که هستند، لشکر فرهنگی عظیم هستند که با تریبونی که هر هفته دارند به کل کشور خط دهی می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی گفت: ائمه جماعات، مردم را به درستی، ​ تقوا و دیانت دعوت می‌کنند.

گلپایگانی خطاب به ائمه جماعات افزود: آقایان خودتان را دست کم نگیرید، آنقدر دشمنان ما را اذیت می‌کنند، ​ این آزار بی جواب نخواهد ماند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه محتوای خطبه‌ها باید پربار باشد، گفت: امام جمعه باید اطلاعاتش کامل و به روز باشد و باید سخنان امام جمعه به نحوی باشد که فردی که برای نماز جمعه آمده و به سخنان امام جماعت گوش فرا داده است با بعد از آنکه از این مراسم می‌رود، فرق داشته باشد.

محمدی گلپایگانی افزود: سخنرانی امام جماعت باید باعث شود که نمازگزار خوشحال برود.

کد مطلب: 61977
زمان انتشار: چهارشنبه 20 دی 1396 - 15:39:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-3

یادداشت
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین
جهنم حقوق بشر !
جهنم حقوق بشر !
اصغر زارعی