به روز شده: 9 ساعت و 42 دقیقه قبل
کد مطلب: 62036
زمان انتشار: دوشنبه 25 دی 1396 - 08:38:00

شمار دیگری ازمتهمین به فساد در عربستان آزاد شدند

حقوق بشر  > جهان  - دادستانی عربستان طی دو روز اخیر شمار دیگری از افراد بازداشت شده در هتل «ریتزکارلتون» به اتهام فساد اقتصادی را آزاد کرد .

به گزارش ایرنا ، روزنامه عکاظ چاپ جده روز دوشنبه در این خصوص نوشت که در میان آزاد شده ها یک مسئول سابق هم وجود دارد . این روزنامه اشاره ای به هویت افراد نکرد.
دولت عربستان طی دو ماه گذشته شماری از شاهزاده ها ، بازرگانان و تجار این کشور را به اتهام دخالت در فساد بازداشت و به هتل ریتز کارلتون در ریاض منتقل کرده است .
منابع خبری عربستان روز یکشنبه هم نوشتند که ولید بن طلال میلیارد معروف عربستانی که از افراد شاخص بازداشت شده به اتهام فساد است ، گفت وگو با مقامات سعودی برای آزادی خود را آغاز کرده است اما به نظر می رسد دو طرف در خصوص میزان پرداخت وجه در قبال آزادی به توافق نرسیده اند.
طی روزهای قبل هم شمار دیگری از بازداشت شدگان در این هتل در قبال تسویه حساب آزاد شده بودند. اگرچه شمار واقعی دستگیر شدگان و افرادی که به مرور آزاد می شوند معلوم نیست اما به نظر می رسد ، دولت سعودی تاکنون به آنچه می خواست نرسیده است و به همین دلیل به دنبال جمع کردن هر چه سریع تر مسئله است .

کلید واژه: عربستان سعودی
کد مطلب: 62036
زمان انتشار: دوشنبه 25 دی 1396 - 08:38:00
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-3

دیگر مطالب