به روز شده: 14 ساعت و 56 دقیقه قبل
کد مطلب: 62268
زمان انتشار: دوشنبه 2 بهمن 1396 - 10:36:53

نتانیاهو:اروپا اگر خواستار حفظ توافق هسته‌ای است حرف‌های ترامپ را جدی بگیرد

نتانیاهو:اروپا اگر خواستار حفظ توافق هسته‌ای است حرف‌های ترامپ را جدی بگیرد
حقوق بشر  > جهان  - نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی گفته است که اگر کشورهای اروپایی خواستار حفظ توافق هسته‌ای با ایران هستند باید که حرف‌های رئیس جمهور آمریکا را درباره این توافق جدی بگیرند.

به گزارش  میزان، بنیامین نتانیاهو گفته است که اگر کشورهای اروپایی خواستار حفظ توافق هسته‌ای با ایران هستند حرف‌های ترامپ درباره این توافق را جدی بگیرند.

نتانیاهو که در کنفرانس سفرا در وزارت خارجه رژیم صهیونیستی صحبت کرده می‎گوید: پیامی برای کشورهای اروپایی دارم؛ من به آنها توصیه می‌کنم سخنان ترامپ را جدی بگیرند، آنها باید اصلاحات پیشنهادی خود برای جلوگیری از هسته‌ای شدن ایران را که تهدیدی برای خودشان و برای تمام جهان است را ارائه دهند.

دونالد ترامپ در موعد چهارمین گزارش سه ماهه خود به کنگره آمریکا با بیان اینکه در صورت عدم تغییر در توافق هسته‌ای، دیگر تعلیق تحریم‌ها علیه ایران را تمدید نخواهد کرد اعلام کرد که برای آخرین بار تعلیق تحریم‌های هسته ای ایران مندرج در توافق‌نامه برجام را تمدید می‌کند.

ترامپ تاکید کرده است در صورتی که اصلاحات مد نظر او در بخش تشدید نظارت‌ها انجام نشود و توافق جدید دربرگیرنده برنامه موشکی ایران نباشد برجام را دیگر تایید نخواهد کرد.

کد مطلب: 62268
زمان انتشار: دوشنبه 2 بهمن 1396 - 10:36:53
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب