به روز شده: 9 ساعت و 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 63143
زمان انتشار: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 11:17:01

اسماعیلی: مردم در مواقع ضروری با حضور به موقع خود از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کرده‌اند

اسماعیلی: مردم در مواقع ضروری با حضور به موقع خود از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کرده‌اند
قوه قضائیه  -  رئیس کل دادگستری استان تهران در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان تهران با بیان اینکه مردم هوشیار در مواقع ضروری با حضور به موقع خود از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کرده‌اند ، گفت: وظیفه ما و مسئولان انجام وظایف برای خدمت هر چه بیشتر به این مردم فداکار است تا گام‌های جدی برای استحکام نظام برداشته شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان تهران، غلامحسین اسماعلی رئیس کل دادگستری استان تهران در نشست شورای برنامه ریزی دادگستری کل استان تهران با بیان اینکه مردم هوشیار در مواقع ضروری با حضور به موقع خود از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کرده‌اند گفت: وظیفه ما و مسئولان نیز انجام وظایف برای خدمت هر چه بیشتر به این مردم فداکار است تا گام‌های جدی برای استحکام نظام و حفظ آرمان‌های انقلاب برداشته شود.

غلامحسین اسماعیلی در این نشست ضمن تبریک بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و  آرزوی پیشرفت و ترقی در عرصه‌های مختلف و همچنین قدردانی از حضور آگاهانه مردم بصیر و متدین ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن برای اعلام هم بستگی با آرمان‌های امام (ره) و رهبری طی سخنانی اظهار داشت: مردم هوشیار در مواقع ضروری با حضور به موقع خود از ارزش‌های انقلاب و نظام دفاع کرده است.

اسماعیلی اذعان کرد: حال وظیفه ما و مسئولان، انجام وظایف محوله در جهت خدمت هر چه بیشتر به این مردم فداکار و ایثارگر است تا از این طریق گام‌های جدی برای استحکام نظام و حفظ آرمان‌های انقلاب برداشته شود.

در ادامه جلسه، مطابق با دستور کار تنظیمی در خصوص ابعاد مختلف برگزاری پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضائیه به میزبانی دادگستری کل استان تهران بحث و تبادل نظر بعمل آمد و در نهایت، مباحث کارشناسی مطروحه جمع بندی شده و مواردی به تصویب رسید.

همچنین در این نشست پیرامون زمان افتتاح پروژه مجتمع قضایی غدیر مربوط به دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران و مراحل جابجایی آن بحث‌های مختلفی مطرح که مقرر شد در اسرع وقت محاکم تجدیدنظر به ساختمان جدیدالاحداث منتقل شود و در این رابطه ترتیبی اتخاذ گردد که با عنایت به اوقات رسیدگی تعیین شده، از تضییع احتمالی حقوق شهروندان جلوگیری شود.

قابل ذکر است که در خصوص جابجایی سایر ساختمان‌ها و انتقال برخی از واحد‌های ستادی به مرکز، مقرر شد کمیته‌ای تشکیل تا مراتب را بدقت بررسی کرده و با اولویت بندی لازم، برنامه مدون خود را تا جلسه آتی شورا اعلام کنند که پس از تصویب سریعا به مرحله اجرا در آید.

 

 

کد مطلب: 63143
زمان انتشار: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 11:17:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی