به روز شده: 10 ساعت و 5 دقیقه قبل
کد مطلب: 63153
زمان انتشار: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 13:55:44

نیازی: مقامات رژیم صهیونیستی به جای لفاظی و تهدید به فکر حل بحران داخلی باشند

نیازی: مقامات رژیم صهیونیستی به جای لفاظی و تهدید به فکر حل بحران داخلی باشند
حقوق بشر  > جهان  - معاون امور بین الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم صهیونیستی به خوبی می داند دوران بزن در رو، تمام شده است و هر عملی در نقض حاکمیت کشورها عکس العمل مناسب را در پی خواهد داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، سامان نیازی معاون امور بین‌الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، در خصوص لفاظی های اخیر «اسرائیل کاتص»، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی، گفت: وزاری کابینه صهیونیستی به جای لفاظی به فکر حل بحران داخلی و برون رفت از مشکلات‌شان باشند. رژیم صهیونیستی به خوبی می‌داند دوران بزن در رو، تمام شده و هر عملی در نقض حاکمیت کشورها عکس العمل مناسب را در پی خواهد داشت.
او ادامه داد: اظهارات بی‌منطق و شتابزده مقامات رژیم صهیونیستی از روی عصبانیت ناشی از شکست‌های پی‌درپی آن‌هاست. کاتص بداند، محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران دارای خطوط قرمز هستند و در صورت هرگونه رفتار ناشیانه به سرنوشت جنگنده F16 صهیونیستی ساقط شده، دچار خواهند شد. اینگونه اظهارات بی‌اساس، نه تنها به آرامش و ثبات منطقه کمک نمی‌کند بلکه صهیونیست‌ها را بیش از پیش منزوی خواهد کرد.
نیازی بیان کرد: سوال متقابل ما از کاتص و مقامات صهیونیستی این است که آن‌ها بدون اجازه ملت فلسطین، در فلسطین چه می کنند و دلیل دخالت مستقیمشان در سرکوب آزادی خواهان بحرین چیست.
او با اشاره به نقش مثبت ایران در منطقه گفت: بدون شک حضور فعال جمهوری اسلامی ایران در زمینه سیاسی و نظامی- مستشاری کمک بزرگی به برپایی روند صلح پایدار در منطقه می‌کند.  حضور جمهوری اسلامی ایران در سوریه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به صورت مستشاری و به درخواست دولت قانونی و مشروع سوریه صورت گرفته است.
معاون امور بین‌الملل مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ایران همواره به دنبال ثبات آرامش و امنیت در منطقه است. مقامات صهیونیستی بهتر است به جای فرافکنی، واقع بین بوده و دست از جو زدگی بردارند.
او در پایان گفت: سیاست‌های اتخاذ شده توسط رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر و شکست‌های پی‌درپی در عملیات‌های مختلف به خوبی نشانگر فروپاشی نرم این رژیم کودکش است. 

کلید واژه: رژیم صهیونیستی
کد مطلب: 63153
زمان انتشار: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 13:55:44
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب