به روز شده: 13 ساعت و 32 دقیقه قبل
کد مطلب: 63845
زمان انتشار: دوشنبه 21 اسفند 1396 - 15:34:20

ایران لنگر بزرگ دموکراسی در غرب آسیا است / فیلم

حقوق بشر  > ایران  - دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان که به منظور شرکت در اجلاس شورای حقوق بشر به ژنو سفر کرده است، در حاشیه این نشست عنوان کرد ایران مخالف هرگونه گزارشگر ویژه است.

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر محمد جواد لاریجانی در گفتگو با اخبار شبکه یک سیما گفت: ما با حقوق بشرآمریکایی که توسط اروپایی ها بر اساس استاندارهای دو گانه خود محوری و  تجاوز استوار شده است و نقاب دروغگویی زده است، صد در صد مخالف هستیم.

ما به دنبال حقوق بشری هستیم که کرامت انسانی را به عنوان نعمت بزرگ الهی و نه یک صدقه سر به اصطلاح مصوبات سازمان ملل، که به انسان ها هدیه می کند.
 در این اجلاس طبیعتا مواضع ما به تفصیل مکتوب بیان شد و بین همه اعضا پخش شد و مواضع رسمی و افتخار آمیز جمهوری اسلامی ایران را بسیار روشن، با صراحت بیان کرده ایم.  صدای صریح حق معمولا کم است. ولی انچه که هست با اکوی فراوان است.
متاسفانه در این مجامع نوعی تاتر خنده آوری را شاهد هستیم، مثلا رژیم صهیونیستی که یک رژیم کودک کش است، از وضعیت حقوق بشر انتقاد می کند.
یا یک حکومت جنایتکاری مثل امریکا یا دولت فاسدی مثل لندن که حقوق بشر را با پول های کشورهای منطقه و عربی با یکدیگر تبادل می کنند. پرچم دار حقوق بشر شده اند. ما این مسائل را روشن و آشکار بیان کردیم و مخالف هرگونه گزارشگر ویژه برای ایران هستیم. ایران لنگر بزرگ دموکراسی در غرب آسیاست.

کد مطلب: 63845
زمان انتشار: دوشنبه 21 اسفند 1396 - 15:34:20
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+4

دیگر مطالب