به روز شده: 20 ساعت و 30 دقیقه قبل
کد مطلب: 64202
زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردین 1397 - 07:51:17

سناریوی تکراری تروریست ها در آستانه آزادی کامل غوطه شرقی/فیلم

حقوق بشر  > جهان  - در آستانه آزاد سازی کامل غوطه شرقی و احتمال باز پس گیری شهر دوما رسانه های غربی عبری عربی با طرح مجدد مسئله حمله شیمیایی دولت سوریه به این شهر درصدد هستند مانع ار شکست تروریست ها شوند.

به گزارش صدا و سیما، تروریستها در آستانه شکست کامل در غوطه دمشق سناریوی حمله شیمیایی را تکرار کردند.
پس از هشدارهای سوریه درباره سناریوی جدید تروریستها درباره استفاده از سلاح شیمیایی، اجرای این سناریو با کمک رسانه های قطری و سعودی و دیگر رسانه های ضد محور مقاومت آغاز شد. در حالی که این رسانه ها ادعا می کنند ارتش سوریه در حمله به شهر دوما از گازهای سمی استفاده کرده و دهها زن و کودک را به قتل رسانده است، یک منبع رسمی سوری اعلام کرد ارتشی که در آستانه پیروزی قرار دارد نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد و واقعیت های میدانی به خوبی گویای دروغ پردازی تروریستها و حامیان رسانه ای آنهاست.

 کودکان مبهوت، سناریوی تروریستها را در دوما بر ملا می کنند


تروریستها در آستانه آزادسازی کامل غوطه شرقی بار دیگر سناریوی نخ نمای خود را تکرار کردند.
آنها همان گونه که بارها دولت سوریه و روسیه هشدار داده بودند، ادعا کردند که ارتش سوریه دوما را با سلاح شیمیایی هدف قرار داده است. تروریستها برای اثبات ادعاهای خود تصاویری را از یک بیمارستان پخش کردند و مدعی شدند که افراد حاضر در آن در اثر استنشاق گازهای سمی شلیک شده توسط ارتش سوریه مسموم شده اند.
اما نکته جالب توجه در این تصاویر آنکه کودکان حاضر در صحنه حالتی کاملا عادی و طبیعی دارند و هیچ نشانه ای از بیماری یا مسمومیت در اثر استنشاق گازهای شیمیایی یا سمی مانند تنگی نفس، استفراغ یا سرفه در آنها دیده نمی شود.
این کودکان که بر خلاف بزرگترها نتوانسته اند نقش خود را به خوبی ایفا کنند، گیج و مبهوت مانده اند و شاید حتی نمی دانند که چرا با آنها چنین رفتار می شود و در حال نقش آفرینی در چه سناریویی هستند.


 

 


فضا سازی مجدد محور غربی عربی عبری در آستانه آزاد سازی کامل غوطه شرقی


رسانه های غربی عبری عربی ساعتی پیش اقدام به طرح مجدد مساله حمله شیمیایی دولت سوریه به این شهر کردند تا مانع ار شکست تروریست ها در این شهر  شوند و زمینه لازم را برای طرح احتمالی بحران ساختگی انسانی در شورای امنیت فراهم کنند.

شبکه های العربیه و الحدث و الحزیره و فرانس پرس و .... طی ساعات گذشته مدعی حمله شیمیایی دولت سوریه به شهر دوما شدند این در حالیست که گروهگ تروریستی جیش الاسلام طی روزهای گذشته با حمله خمپاره ای به شهر دمشق باعث شهادت و زخمی شدن شماری از غیر نظامیان در این شهر شده بودند.

لازم به ذکر است سوریه در سالهای 2013 تمامی تجهیزات شیمیایی خود را تحویل سازمان ملل داده و هم اکنون مجامع بین المللی به طور کامل بر ‌آن نظارت دارند.

 

کد مطلب: 64202
زمان انتشار: یکشنبه 19 فروردین 1397 - 07:51:17
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد