به روز شده: 14 ساعت و 2 دقیقه قبل
کد مطلب: 64328
زمان انتشار: دوشنبه 27 فروردین 1397 - 09:27:27

رسوایی های جنسی ترامپ تمامی ندارد/ حق السکوت به وکلا

حقوق بشر  > جهان  - در ادامه رسوایی‌های جنسی رئیس جمهور آمریکا این بار یکی از کارکنان سابق برج وی اظهارات جدیدی مبنی بر ارتباط ترامپ با یکی از خدمتکاران منزل خود و داشتن فرزند از او مطرح کرده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، در ادامه رسوایی‌های جنسی رئیس جمهور آمریکا این بار یکی از کارکنان سابق برج وی اظهارات جدیدی مبنی بر ارتباط ترامپ با یکی از خدمتکاران منزل خود و داشتن فرزند از او مطرح کرده است.

«دینو ساجودین»، نگهبان سابق برج ترامپ روز پنجشنبه گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که به وی گفته شده بود تا درباره یکی از خدمتکاران ترامپ هیچ‌گونه انتقادی نکند چرا که این خدمتکار با ترامپ رابطه داشته و از وی فرزند دارد.

ترامپ با خدمتکار برج خود رابطه داشته و از وی فرزند دارد

این بیانیه ساجودین پس از آن منتشر شده که آسوشیتد پرس گزارش داد نشریه «نشنال اینکوایرر» برای انتشار این خبر با ساجودین توافق کرده اما پس از آن اعلام کرده که نمی‌تواند این ادعا را تأیید کند.

این خدمتکار سابق در بیانیه خود گفته است: من می‌توانم تأیید کنم در زمانی که در برج ترامپ مشغول به کار بودم به من دستور داده شده بود که از یکی از خدمتکاران ترامپ انتقاد نکنم زیرا وی پیش از آن با ترامپ رابطه داشته و از وی فرزند دارد.

ترامپ با خدمتکار برج خود رابطه داشته و از وی فرزند دارد

آسوشیتد پرس گزارش داد: ساجودین با رسانه‌های آمریکایی توافق کرده بود تا در ازای دریافت 30 هزار دلار حق انتشار این افشاگری را به آنها بدهد اما در بیانیه اخیر خود می‌گوید که این توافق محرمانه با رسانه‌ها افشا شده است.

بر اساس گزارش آسوشیتد پرس در صورتی که ساجودین درباره جزئیات توافق خود با نشنال اینکوایرر و یا شایعه مطرح شده حرفی بزند ملزم به پرداخت 1 میلیون دلار جریمه خواهد شد.

ترامپ با خدمتکار برج خود رابطه داشته و از وی فرزند دارد

«میشل کوهن»، وکیل شخصی ترامپ در مصاحبه با آسوشیتد پرس درباره این پرداخت اظهار بی‌اطلاعی کرده اما می‌گوید که درباره این شایعه با نشنال اینکوایرر صحبت کرده است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که اظهارات و دیدگاه‌های ترامپ درباره زنان و نیز رسوایی‌های متعدد جنسی یکی از حاشیه‌سازترین موارد برای وی بوده که از زمان مبارزات انتخاباتی آغاز و همچنان ادامه دارد.

ترامپ با خدمتکار برج خود رابطه داشته و از وی فرزند دارد

پیش از این نشریه «وال‌استریت ژورنال» گزارش داد که یکی از وکلای ترامپ پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، مبلغ 130 هزار دلار به یک بازیگر زن فیلم‌های غیراخلاقی پرداخت کرده تا روابطه نامشروع خود با دونالد ترامپ را مخفی نگه‌ دارد.

این موارد تنها رسوایی جنسی ترامپ نیست و از جمله مواردی که در مبارزات انتخاباتی سال 2016 آمریکا واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و موضوع بحث برانگیزی که آثار آن هم‌اکنون نیز پا بر جا است، ویدئوی جنجالی مربوط به ترامپ بود که نخستین بار به وسیله واشنگتن پست منتشر شد.

ترامپ با خدمتکار برج خود رابطه داشته و از وی فرزند دارد

واشنگتن پست ویدئویی غافلگیر کننده مربوط به اظهارات تند و شرم آور دونالد ترامپ در سال 2005 درباره زنان، را منتشر کرد که انتشار این ویدئو واکنش‌های گسترده‌ای را در پی داشت.

اواخر سال 2017 نیز موضوع رسوایی جنسی ترامپ بار دیگر مطرح شد و سه زن وی را به آزار جنسی متهم کردند.

این زنان با برگزاری یک نشست خبری از کنگره درخواست کردند تا تحقیقاتی را درباره آزار جنسی ترامپ آغاز کند.

 

منبع: میزان

کد مطلب: 64328
زمان انتشار: دوشنبه 27 فروردین 1397 - 09:27:27
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8-1

دیگر مطالب