به روز شده: 2 ساعت و 27 دقیقه قبل
کد مطلب: 65088
زمان انتشار: دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - 13:57:24

اجرای قوانین جدید در انگلیس برای امنیت بیشتر رسانه‌های اجتماعی

حقوق بشر  > جهان  -  وزیر فرهنگ انگلیس در سخنانی تصریح کرد که این کشور قوانین جدیدی را برای امنیت بیشتر رسانه‌های اجتماعی تصویب می‌کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر،،«مت هانکوک» وزیر فرهنگ انگلیس می‎گوید که کشورش قوانین جدیدی را برای امنیت بیشتر رسانه‌های اجتماعی تصویب می‌کند.

وی اظهار داشت که این اقدام بخشی از راهبرد امنیت اینترنت است که روز یکشنبه منتشر شده و دولت انگلیس متعهد به مقابله با هرگونه رفتار ناامن اینترنتی است.

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که از هر 10 نفر 6 نفر با محتواهای نامناسب و مضر اینترنتی مواجه شده‌اند و به ازای هر 10 نفر 4 نفر سوءاستفاده اینترنتی را تجربه کرده‌اند و ابراز نگرانی آنها از سوی شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی جدی گرفته نشده است.

هانکوک می‌افزاید: فناوری دیجیتال به صورت فراگیری نیروی مناسبی را در سراسر جهان شکل می‌دهد و ما باید از این تغییر و نوآوری برای بهتر شدن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در عین حال باید عناصر نامطلوب اینترنت را از طریق قانون به نحوی مورد بررسی قرار دهیم که از نوآوری نیز حمایت کند، مردم به طور فزاینده‌ای امور روزمره خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و بیشتر از گذشته اهمیت دارد که مردم از فضای اینترنتی امن استفاده کنند و والدین اطمینان خاطر داشته باشند که کودکان انها مورد آسیب قرار نمی‌گیرند.

وزیر فرهنگ انگلیس در بخش دیگری گفت: تدابیر جدید که روز یکشنبه اعلام شد به اطمینان حاصل کردن درباره این که کودکان در فضای اینترنتی مورد آسیب قرار نمی‌گیرند کمک خواهد کرد.

منبع: میزان

کد مطلب: 65088
زمان انتشار: دوشنبه 31 اردیبهشت 1397 - 13:57:24
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+4

دیگر مطالب