به روز شده: 57 دقیقه قبل
کد مطلب: 65318
زمان انتشار: یکشنبه 13 خرداد 1397 - 08:33:27

نماینده ارامنه در مجلس : مانند دوران دفاع مقدس منسجم باشیم، پیروزیم

نماینده ارامنه در مجلس : مانند دوران دفاع مقدس منسجم باشیم، پیروزیم
اقلیت ها  - نماینده ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما ایران یکپارچه و متحد هستیم و اگر مانند دوران دفاع مقدس منسجم باشیم، پیروزیم.

به گزارش ایرنا، «کارن خانلری» وحدت و انسجام رمز اصلی عبور از بحران ها دانست و گفت: ما تجربه و سابقه عبور از پیچ و خم های مختلف را در طول 40 سال گذشته داشتیم و عامل و رمز اصلی که باعث شد از این بحران ها مانند جنگ تحمیلی و سختی های دوران تحریم های ظالمانه عبور کنیم، روحیه ملی، وحدت و انسجام در کشور بود.
نماینده ارامنه شمال در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما در طول چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با تکیه بر مولفه اتحاد و انسجام ملی همواره توانسته ایم از بزنگاه ها و بحران ها با سربلندی عبور کنیم، اگر دشمنان بخواهند باز هم با تشدید تحریم های اقتصادی، مردم ایران را تهدید کنند و یا با دامن زدن به سیاست های ضد ایرانی در منطقه و جهان تلاش کنند در مسیر پیشرفت ایران خلل ایجاد کنند، اتحاد و انسجام ملی می تواند توطئه ها و نقشه های آنها را بی اثر کند.
عضو کمیسیون آموزش تحقیقات وفناوری مجلس تاکید کرد: ما باید با تکیه بر دستاوردهایی که در طول 40سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، از قبیل: حوزه انرژی و استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای، برجام به عنوان یک سند بین المللی و یک دستاورد مهم دیپلماتیک، سیستم دفاعی کشور به عنوان حوزه اقتدار و امنیت کشور، در کنار یکدیگر و در مقابل دشمنان، منسجم و متحد بوده و یکصدا از این ارزش ها و دستاوردها که قطعا محصول اتحاد و همدلی همه مردم و کل نظام است، حفاظت کنیم.
خانلری گفت: تکیه بر میثاق قانون اساسی و ارزش های مشترک هویتی، ملی، دینی و انقلابی کشورمان هر کدام می تواند زنجیرهای قدرتمند و محورهای کارساز در حفظ و تقویت همین اقتدار و اتحاد ملت ایران باشد.

 با انسجام ملی از این مرحله برجام نیز عبور کنیم 
خانلری گفت: در دوره برجام علی رغم نظرات مختلف و نقدها و بحث هایی که وجود داشت، باز همه دنیا دیدند ما بر روی یک نقطه وحدت داشتیم و منسجم بودیم و توانستیم از موضع قدرت ظاهر بشویم؛ الان هم باید با تقویت روحیه و انسجام ملی، از این مرحله برجام نیز عبور کنیم.
نماینده مردم ارامنه شمال در مجلس گفت: ما باید به دنیا نشان دهیم که علی رغم این که در مجلس یا محافل سیاسی برای منافع ملی کشورمان با یکدیگر بحث می کنیم، اما اگر پای ارزش ها و هویت های ملی و دینی ما در میان باشد، پای استقلال سیاسی و تمامیت ارضی ما وسط باشد، پای منافع و امنیت ملی ما در میان باشد، همه ما یک ملت واحد هستیم، همه ما یک ایران یکپارچه و متحد هستیم و این ها دقیقا عزت و عظمت ماست. 
خانلری با بیان این که «مردم ایران هرگز نخواهد پذیرفت که بیگانگان در کشورمان دخالت کنند» تاکید کرد: استقلال ملی ما ایجاب می کند که سیستم دفاعی مستقل داشته باشیم و از این به بعد نیز بر همین روال ادامه خواهد داشت؛ اینها محورهایی است که باید روی آن اشتراک، وحدت نظر و هم افزایی داشته باشیم.

کد مطلب: 65318
زمان انتشار: یکشنبه 13 خرداد 1397 - 08:33:27
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب