به روز شده: 15 ساعت و 21 دقیقه قبل
کد مطلب: 66005
زمان انتشار: سه شنبه 19 تیر 1397 - 09:24:12

گوشه ای از جنایات عناصر ضد انقلاب/ شهادت یک دانش‌آموز پس از شکنجه‌های فراوان

گوشه ای از جنایات عناصر ضد انقلاب/ شهادت یک دانش‌آموز پس از شکنجه‌های فراوان
حقوق بشر  > ایران  -  عناصر ضدانقلاب، دانش‌آموزی به‌نام بدیع رادفر را به گروگان گرفتند و پس از شکنجه‌های فراوان، به شهادت رساندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، در هفته‌های اخیر عناصر ضدانقلاب و معاندین با همراهی برخی مزدوران داخلی‌شان در فضای مجازی، پروژه تطهیر و مظلوم جلوه دادن، یک عنصر تروریستی به نام «رامین حسین‌پناهی» عضو گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله را کلید زده‌اند.

نام «کومله» را باید مترادف با «داعش» دانست؛ گروهکی تجزیه‌طلب و ضدایرانی که اعضایش در آدم‌کشی و جنایتکاری چیزی کمتر از داعشی‌ها نداشته و ندارند. اعضای این گروهک در مقطعی بویژه در دهه ۶۰ وحشیانه‌ترین جنایات را علیه مردم شمالغرب کشور مرتکب می‌شدند؛ از سربریدن تا شمع آجین کردن و سوزاندن.

نگاهی گذرا به جنایت‌ها و شرارت‌های گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب کومله، عمق دشمنی سرکردگان و عناصر این گروهک با مردم ایران و مردم انقلابی کردستان را عیان می‌کند. در ذیل به گوشه‌ای از جنایت کومله‌ای‌ها یعنی همکاران رامین حسین‌پناهی اشاره شده است.

به شهادت رساندن یک دانش‌آموز پس از شکنجه‌های فراوان
در کتاب «روزشمار وقایع تروریستی ایران» آمده است: در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۵۹، یک کارمند آموزش‌وپرورش به‌نام محمد فرزین در سنندج هنگام درگیری نیرو‌های خودی با عناصر ضدانقلاب، بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید. همچنین عناصر ضدانقلاب، دانش‌آموزی به‌نام بدیع رادفر را به گروگان گرفتند و پس از شکنجه‌های فراوان، به شهادت رساندند. نیرو‌های اسلام در حوالی ساعت ۱۱ ظهر پاک‌سازی اطراف ده عباس‌آباد را که در مقابل تپۀ منبع آب است، آغاز کردند و تلفاتی به عناصر کومله وارد ساختند. ضدانقلاب نیز به‌سمت نیرو‌های اسلام تیراندازی کردند. نیرو‌های اسلام کانال آبی را منفجر کردند که از شمال شهر به جنوب در زیر زمین کشیده شده بود و به‌سمت بیمارستان قانع (توحید) می‌آمد و مهاجمان مهمات و سلاح‌های خود را در آن جاسازی کرده بودند. نیرو‌های اسلام با این انفجار، مهمات را از بین بردند. در درگیری‌های دیگر در شهر، پاسداری به‌نام محمدحسین رضاخان و فردی به‌نام محمدصالح سلطانیان به شهادت رسیدند.

منبع: میزان

کد مطلب: 66005
زمان انتشار: سه شنبه 19 تیر 1397 - 09:24:12
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب