به روز شده: 15 ساعت و 15 دقیقه قبل
کد مطلب: 66020
زمان انتشار: سه شنبه 19 تیر 1397 - 12:02:03

دیدار سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمانهای بین المللی در وین با مدیرکل صندوق اوپک

 دیدار سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمانهای بین المللی  در وین با مدیرکل صندوق اوپک
حقوق بشر  > ایران  - سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، با مدیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، دکتر کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین، با الحربیش، مدیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین المللی دیدار و گفتگو نمود.

در این ملاقات که به منظور آشنائی و ارائه اعتبارنامه سفیر و نماینده دائم جدید کشورمان برگزار گردید، طرفین بر توسعه روابط فیمابین تاکید نمودند.

در این دیدار، غریب آبادی اظهار داشت : جمهوری اسلامی ایران یکی از بنیانگذاران اصلی این سازمان بوده و همواره از نقش اساسی این سازمان در فقرزدائی و ایجاد توسعه پایدار در میان کشورهای عقب افتاده حمایت کرده و خواهان همکاری های نزدیک تر با این سازمان می باشد.

سفیر کشورمان ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از اهداف و ماموریت های این صندوق در سایر سازمان های بین المللی، بر ظرفیت های شرکت های ایرانی برای کمک به اجرای پروژه های مختلف این صندوق در کشورهای هدف، تاکید کرد.

مدیرکل اوفید نیز در این دیدار، از نقش ارزنده جمهوری اسلامی ایران در این سازمان و همچنین ارائه ابتکارات و نقطه نظرات سازنده در جهت تقویت و توسعه اهداف این سازمان قدردانی نمود و از ایران به عنوان یکی از کشورهای مهم این سازمان یاد کرد.

کد مطلب: 66020
زمان انتشار: سه شنبه 19 تیر 1397 - 12:02:03
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-4

دیگر مطالب