به روز شده: 1 ساعت و 48 دقیقه قبل
کد مطلب: 66240
زمان انتشار: یکشنبه 31 تیر 1397 - 10:30:31

انهدام باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در فرودگاه تهران و مشهد

حقوق بشر  > ایران  - فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از شناسایی و انهدام یک باند بین المللی قاچاق مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از پایگاه پلیس، سردار حسن مهری روز یکشنبه از کشف و متلاشی شدن یک باند بین‌المللی قاچاق مواد مخدر خبر داد و افزود: این باند که شهرهای مشهد و تهران را مرکز فعالیت خود قرار داده بود، سابقه انتقال مواد مخدر به کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا و غیره را داشت که پس از یک کار اطلاعاتی گسترده توسط کارکنان پلیس فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) در خارج از فرودگاه کشف و اعضای این باند دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: میزان مواد مخدر کشف شده در این عملیات نزدیک به 59 کیلوگرم و از نوع «تریاک» است که در بدنه یک سرویس مبل صادراتی و دو دستگاه اجاق گاز صنعتی به شیوه‌ای بسیار ماهرانه جاسازی و برای ارسال به مقصد شهر لندن آماده شده بود.
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: جاسازی این مقدار مواد مخدر به گونه‌ای بود که با دستگاه‌ها و تجهیزات موجود قابل تشخیص نبود و این کشف در پی تخصص، هوشیاری و آمادگی همکارانم در فرودگاه امام خمینی(ره) حاصل شد.
وی تصریح کرد: در پیگیری این پرونده همچنین 21 کیلوگرم مواد مخدر دیگر در فرودگاه‌های مشهد و بندرعباس که توسط اعضای این باند در حال قاچاق بود، کشف شد.
سردار مهری ادامه داد: در جریان این عملیات چهار نفر بازداشت،2 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز ضبط شده است و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

کلید واژه: مواد مخدر - قاچاق
کد مطلب: 66240
زمان انتشار: یکشنبه 31 تیر 1397 - 10:30:31
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+2

دیگر مطالب