به روز شده: 1 ساعت و 17 دقیقه قبل
کد مطلب: 67926
زمان انتشار: یکشنبه 22 مهر 1397 - 10:50:01

تشریح آخرین وضعیت درمان دختران شین‌آباد

تشریح آخرین وضعیت درمان دختران شین‌آباد
کودکان  - نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: روند معالجه دختران شین‌آباد در بیمارستان محب حضرت زهرا(س) ادامه دارد. در حال حاضر عمل‌های جراحی این عزیزان در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم میزانی از آلام این دختران را کاهش دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، رسول خضری با اشاره به روند معالجه دختران شین‌آباد گفت: روند معالجه دختران شین‌آباد در بیمارستان محب حضرت زهرا(س) ادامه دارد.

 وی افزود: درحال حاضر عمل‌های جراحی این عزیزان در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم میزانی از آلام این دختران را کاهش دهیم.
 
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس تصریح کرد: فعلا سیاست وزارت «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» این است این است که دختران شین‌آباد در داخل کشور معالجه شوند و مجوزی برای خروج این دختران از کشور جهت معالجه صادر نشده است.

خضری تاکید کرد: معتقدیم این کودکان باید هم از ظرفیت‌های داخل و هم از ظرفیت‌های خارج از کشور جهت معالجه بهرمند شوند.
 
بر اساس گزارش میزان، این نماینده مجلس بیان داشت: البته وزیر «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» در گذشته و به صورت علنی اعلام کرده بود که اگر دولت هم حاضر به معالجه این کودکان در خارج از کشور نباشد، به شخصه خود اقدام خواهد کرد، بنابراین اگر در روند معالجه‌ افرادی که نیاز است در خارج از کشور مداوا شوند تسریع شود این کار، کار پسندیده‌ای است.
کد مطلب: 67926
زمان انتشار: یکشنبه 22 مهر 1397 - 10:50:01
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+1

دیگر مطالب