به روز شده: 5 ساعت و 23 دقیقه قبل
کد مطلب: 67929
زمان انتشار: یکشنبه 22 مهر 1397 - 11:40:22

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته نیروی انتظامی در زندان رجایی شهر

قوه قضائیه  - به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مراسمی با حضور سرپرست ، معاونین ، فرمانده و نیروهای یگان حفاظت زندان رجایی شهر برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از روابط عمومی زندان رجایی شهر، مهرداد تشکریان مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ازکانون اصلاح و تربیت تهران بازدید کرد و در سالن آمفی تئاترکانون با مددجویان درخصوص وضعیت بهداشتی و درمانی به گفت و گو نشست.
در این مراسم ضیایی سرپرست زندان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تلاشگران یگان حفاظت گفت: ازدیدگاه ما هفته نیروی انتظامی، نماد قدردانی از اقدامات و خدماتی است که کادر اجرایی یگان‌ حفاظت برای حفظ امنیت و حفاظت و پاسداری در زندان به منصه ظهور گذاشته اند.
ضیایی با اشاره به اینکه اقتدار نیروهای انتظامی مبین استقرارنظم و امنیت در زندانهاست گفت: با توجه به وظیفه محوله در اعزام و بدرقه پاسداری، حفاظت و برقراری امنیت، نیروهای انتظامی زندان بایستی برترین الگوی در اخلاق ، صداقت، درستی و انسانیت برای سایرین باشند.
سرپرست زندان رجایی شهر گفت: مجموعه زندان با فعالیت های مناسب در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و توجه به بعد معنوی و آموزه‌های دینی می تواند در راستای اصلاح افراد مجرم و بازگرداندن دائمی آنها به جامعه و خانواده گام مهمی بردارد.
وی گفت: توجه به اقدامات پیشگیرانه در بخش‌های مورد اشاره می تواند زمینه الگو پذیری از ایدئولوژی و جهان‌بینی مکتب ما را عملا اجرائی نماید.
سرپرست زندان رجایی شهر تصریح نمود: نیروهای یگان حفاظت مستقر در زندان ضمن برخورداری از شور و شعور نظامی و درک صحیح از مقتضیات و اصول حاکم جامعه انجام وظیفه می نمایند.
گفتننی است در پایان مراسم از نیروهای یگان حفاظت زندان با اهداء هدایا و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

کد مطلب: 67929
زمان انتشار: یکشنبه 22 مهر 1397 - 11:40:22
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی