به روز شده: 11 ساعت و 36 دقیقه قبل
کد مطلب: 67973
زمان انتشار: سه شنبه 24 مهر 1397 - 11:44:23

صف های طولانی شهروندان آمریکایی برای دریافت کمک خیریه/فیلم

حقوق بشر  > جهان  - شهروندان آمریکا در مناطق طوفان زده این کشور برای تامین مایحتاج خود ناچارند در صف‌های طولانی بایستند.

به گزارش صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی رویترز، مناطقی گسترده از فلوریدای آمریکا که اخیرا توسط طوفان موسوم به طوفان مایکل درنوردیده شدند و طوفان بخش عمده‌ای از زیرساخت‌های این مناطق و منازل مسکونی مردم را در آن‌ها ویران کرد هر روز تعداد بیشتری از ساکنان این مناطق برای امرار معاش و گذران زندگی شان به دریافت کمک‌های خیریه نیازمند می‌شوند و برای تامین مایحتاج اولیه شان ناچار هستند مدت‌های طولانی در بخش‌های مختلف در صف بایستند تا بتوانند آب آشامیدنی یا غذای موردنیازشان را دریافت کنند.
بر اساس این گزارش، هنوز هم بسیاری از مناطقی که طوفان مایکل آن‌ها را درنوردیده است برق و آب آشامیدنی ندارند و ساکنان این مناطق در شرایط جدید ناچارند با ایستادن در صف‌های طولانی مایحتاج اولیه خود مانند آب آشامیدنی و مواد خوراکی خود را از سازمان‌های خیریه و امدادرسان دریافت کنند.
اکنون هوا در مناطق طوفان زده فلوریدا گرم شده است و مردم برای آن که بتوانند مواد غذایی خود را برای مدتی حفظ کنند به شدت نیازمند بسته‌های یخ هستند. مردم مناطق طوفان زده به شدت نیازمند آب آشامیدنی و سوخت هستند.

 

 

 

 

 

کد مطلب: 67973
زمان انتشار: سه شنبه 24 مهر 1397 - 11:44:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-4

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد