به روز شده: 11 ساعت و 47 دقیقه قبل
کد مطلب: 68059
زمان انتشار: یکشنبه 29 مهر 1397 - 14:09:43

آمریکا برای زنان خطرناک است

حقوق بشر  > جهان  - آمریکا در میان 15 کشور خطرناک برای خارجی ها و زنان قرار دارد.

به گزارش صداوسیما به اسپوتنیک، نه تنها برزیل و آفریقای جنوبی، بلکه آمریکا هم در فهرست کشورهای خطرناک برای امنیت خارجی ها و زنان حضور دارد. طبق تحقیقات موسسه اینترنیشن با عنوان اکسپت اینسایدر 20189(Expat Insider) برزیل، آفریقای جنوبی، ترکیه و آمریکا خطرناک ترین کشورهای جهان محسوب می شوند.

به گفته آوارگانی که در این تحقیق شرکت کردند، فهرست کشورهای خطرناک با برزیل آغاز می شود که به گفته یک مهاجر کلمبیایی با مشکلات وخیم امنیت عمومی، نبود زیرساختها و بی عدالتی اجتماعی رو به روست. پنجاه و شش درصد شرکت کنندگان نیز در برزیل احساس امنیت نمی کنند.

دیگر کشورهای ناامن جهان برای خارجی ها آفریقای جنوبی، کنیا و همچنین ترکیه، هند و آمریکا هستند. از میان شرکت کنندگان در این نظرسنجی تنها 67 درصد اعلام کردند در آمریکا احساس امنیت می کنند که پانزده درصد از متوسط جهانی پایین تر است. بسیاری از این افراد می گویند که به دلیل فضای سیاسی، وضعیت نظارت بر سلاح های گرم و امنیت کودکان خود نگران هستند.

18 هزار 135 خارجی شرکت کننده در این تحقیق باید کشورهای محل سکونت خود را با سه معیار آرامش، امنیت شخصی و ثبات سیاسی مورد بررسی قرار می دهند. طبق همین معیارها برزیل، آفریقای جنوبی، کنیا، پرو، ترکیه، آرژانتین، هند، مصر، جمهوری دومنیکن، کلمبیا، فیلیپین،مکزیک ، آمریکا، میانمار و اندونزی خطرناک ترین کشورهای جهان هستند.
اینترنیشن همچنین فهرستی از خطرناک ترین کشورها برای زنان تهیه کرد که نام روسیه نیز در آن دیده می شود. آفریقای جنوبی، کنیا، آرژانتین، پرو، جمهوری دومنیکن، مصر، هند، ترکیه، کلمبیا، میانمار ع مکزیک، آمریکا ، روسیه و عربستان سعودی کشورهای این فهرست هستند.

 

کلید واژه: حقوق بشر آمریکا
کد مطلب: 68059
زمان انتشار: یکشنبه 29 مهر 1397 - 14:09:43
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5+3

دیگر مطالب
گفتگو
قدردانی  ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
رئیس فراکسیون زنان در گفتگو با ستاد حقوق بشر مطرح کرد:
قدردانی ۱۱۴ کشور در«یو پی‌ آر» از اقدامات حقوق بشری ایران / توجه اعضا به ارتقا جایگاه زنان در ایران
فریده اولاد قباد