به روز شده: 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 68641
زمان انتشار: چهارشنبه 23 آبان 1397 - 11:39:43

۴۰ سال پیروزی

بیداری اسلامی  - سیدعبداله متولیان


«ما اگر در آن میدان الهی و در آن صراط مستقیم انسانی پیروز باشیم، اگر تمام عالم هم به ضد ما قیام کنند و ما را هم نابود کنند، ما پیروزیم.» (صحیفه نور ج. ۱۳ ص. ۲۸۸)

سال‌ها پیش وقتی این سخنان امام راحل از ذهنمان می‌گذشت شاید تصور بر این بود که منظور آن عزیز سفر کرده پیروزی معنوی است، اما اینک در آستانه برگزاری جشن ٤۰ سالگی انقلاب اسلامی که خاطرات تلخ و شیرین و ٤۰ سال تقابل نظام سلطه به سرکردگی شیطان بزرگ را بررسی و مرور می‌کنیم به این حقیقت بزرگ می‌رسیم که در تمامی صحنه‌های مقابله با مستکبران غربی، بی‌استثنا نظام اسلامی پیروز میدان بوده و دشمن و جبهه متحد «امریکایی، انگلیسی، اسرائیلی» مفتضحانه شکست خورده و مجبور به عقب‌نشینی شده است.

۱-هدف امریکا از نفوذ در کابینه دولت موقت بازرگان، بازگرداندن ایران به دامن امریکا بود، اما با تسخیر لانه جاسوسی ما پیروز شدیم و شیطان بزرگ شکست خورد.

۲ -هدف امریکا از حمله مستقیم به ایران در صحرای طبس و کودتای موسوم به شهید نوژه مانند ۲۸ مرداد بازگرداندن ایران به دامن امریکا بود، اما با شکست کودتا و افتضاح طبس ما پیروز شدیم و شیطان بزرگ شکست خورد.

۳ -هدف غرب از تحمیل جنگ تحمیلی به تسلیم کشاندن انقلاب اسلامی بود، اما ما پیروز شدیم و دشمن شکست خورد.

٤ -هدف ثانوی دشمن از جنگ تحمیلی تصرف بخشی از سرزمین ایران در چنگال خود و استمرار جنگ بی‌پایان و حالت نه‌جنگ، نه‌صلح مرگبار (مثل وضعیت سوریه، لبنان و اردن با رژیم صهیونیستی) و دخالت دائمی در امور ایران و امتیازگیری‌های پی درپی بود، اما ما دشمن را از تمام خاک خود بیرون رانده و پیروز شدیم و دشمن ذلیلانه شکست خورد.

۵ -هدف نظام سلطه در طرح خاورمیانه جدید تجزیه ایران و تقریباً تمام کشور‌های مؤثر در محور مقاومت بود، اما ما پیروز شدیم و شیطان بزرگ شکست خورد.

۶ -هدف دشمن خصم و جبهه شرارت عبری، غربی، عربی، ایجاد ناتوی عربی علیه ایران و جایگزینی جنگ اعراب و ایران به جای جنگ اعراب و اسرائیل بود، اما شیطان بزرگ شکست خورد و ما پیروز شدیم.

۷ - هدف نظام سلطه منزوی کردن ایران در جامعه جهانی از طریق «ایران‌هراسی»، «ایران‌ستیزی» و «ایران‌گریزی» بود، اما ما پیروز شدیم و دشمن احمق شکست خورد.

۸ - هدف دشمن غربی از لشکرکشی به افغانستان و عراق و... راه‌اندازی جنگ بین تمدنی بسترسازی برای بازگرداندن هژمون امریکایی در منطقه غرب آسیا بود، اما شیطان بزرگ شکست خورد و ما پیروز شدیم.

۹ - هدف نظام سلطه از راه‌اندازی جنگ درون تمدنی اسلامی، نابودی تفکر بیداری اسلامی و انحراف در تفکر انقلابی و ظلم‌ستیز از طریق ایجاد و سازماندهی و تجهیز سازمان‌های تروریستی نظیر داعش و القاعده و... به‌منظور «اسلام ستیزی»، «اسلام گریزی» و «اسلام هراسی» در سطح جهان بود، اما ما پیروز شده و نظام سلطه شکست خورد.

۱۰ - هدف دشمن غربی در جهان اسلام «شیعه‌ستیزی»، «شیعه‌هراسی» و «شیعه گریزی» در جهان اسلام بود، اما ما پیروز شدیم و شیطان بزرگ شکست خورد.

۱۱ - هدف غرب نظام تک‌قطبی و ایجاد دهکده جهانی بر محوریت لیبرال سرمایه‌داری و انهدام خانواده و حذف خدا از زندگی بشر بود، اما ما پیروز شدیم و دشمن شکست خورد.

۱۲ - هدف دشمن از تحریم علمی، عقب مانده نگه داشتن و توسری خور نگه داشتن ایران بود، اما ما با تسخیر قله‌های علمی در عرصه‌های نانو، سلول‌های بنیادی، موشکی، سدسازی، تونل‌سازی، دارو، پزشکی، هسته‌ای و... پیروز شدیم و دشمن شکست خورد.

۱۳ - هدف دشمن از نفوذ در بدنه دستگاه اجرایی، دوقطبی سازی و چندپاره سازی سیاسی و اجتماعی و راه‌اندازی جنگ‌های فرسایشی قومیتی و نژادی بود، اما ما پیروز شدیم و دشمن شکست خورد.

۱٤ - هدف دشمن از تحریم‌های ظالمانه مأیوس کردن، ناامیدسازی و به تسلیم کشاندن مردم ایران و ایجاد دوقطبی «ملت/نظام» بود، اما ما در مسیر پیروزی و دشمن در آستانه سنگین‌ترین شکست تاریخی است؛ و امروز شیطان بزرگ که در سراشیبی افول و فروپاشی قرار گرفته با راه‌اندازی خیمه شب‌بازی و نمایش تحریم‌های جامع و تنگ کردن حلقه محاصره از یک‌سو و استخدام و به میدان آوردن امپراتوری رسانه‌ای و مانور منافقانه تبلیغاتی سعی در فریب و رو در روی نظام قرار دادن مردم ایران و القای این دروغ به مردم ایران است که: «هدف تحریم ملت ایران نیست!»، «در کنار مردم ایران است!»، «آماده ادامه مذاکرات است!»، «به دنبال توافق جامع است!» و «سپاه پاسداران علت اصلی مشکلات ایران است!» از سوی دیگر به دنبال کشاندن جنگ به داخل کشور و اجرای سناریوی خودتحریمی و تحقق استراتژی فروپاشی از درون و در نهایت جلوگیری از برپایی جشن‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است؛ و ما با اطمینان می‌گوییم که ملت قهرمان ایران اسلامی از این گردنه صعب‌العبور نیز با سرفرازی و پیروزی پشت سر گذاشته و این بار هم شیطان بزرگ سخت‌ترین شکست خود را تجربه کرده و مسیر پیروزی نهایی ملت سربلند ایران و فروپاشی نظام سلطه هموارتر خواهد شد.

منبع: روزنامه جوان
کد مطلب: 68641
زمان انتشار: چهارشنبه 23 آبان 1397 - 11:39:43
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 6+3

یادداشت
۴۰ سال پیروزی
۴۰ سال پیروزی
سیدعبداله متولیان
نمایش اقتدار یمنی‌ها
نمایش اقتدار یمنی‌ها
سید هادی سیدافقهی
یمن، مرگ خاموش یک ملت
یمن، مرگ خاموش یک ملت
محسن پاک آئین