به روز شده: 6 ساعت و 57 دقیقه قبل
کد مطلب: 68742
زمان انتشار: یکشنبه 27 آبان 1397 - 14:39:21

امیرعبداللهیان: مقاومت فلسطین، صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد کرد

امیرعبداللهیان: مقاومت فلسطین، صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد کرد
حقوق بشر  - دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی‌تردید صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل در خصوص حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه اظهارداشت: تجاوز اخیر نیرو‌های رژیم صهیونیستی به غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و همچنین ویرانی مناطق مسکونی و ساختمان رادیو و تلویزیون الاقصی شد را به شدت محکوم می‌کینم.

وی تداوم محاصره غزه و محروم کردن ملت مظلوم فلسطین از داشتن حقوق اولیه را عامل استمرار تنش در غزه دانست و افزود: حقوق مسلم مردم فلسطین در دفاع از «حق بازگشت» و «رفع اشغالگری» از سرزمین‌های اشغالی باید رعایت شود.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: توان و قدرت بازدارندگی موشکی و حمایت مردمی از مقاومت رمز پیروزی و پایداری ملت فلسطین در مقابل اشغالگران است. نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست‌ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کرد: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست‌های کودک کش به پایان رسیده و در مرحله جدید مقاومت فلسطین گام‌های مهمی برای تحقق حقوق مشروع خود و آزادی قدس بر می‌دارد.

وی در پایان ضمن تاکید بر حمایت از ملت فلسطین از مجامع جهانی و سازمان‌های بین المللی خاطرنشان کرد: این مجامع باید با محکوم کردن جنایات ضد انسانی صهیونیست‌ها در سرزمین‌های اشغالی از حقوق اولیه ملت فلسطین حمایت کنند.

کد مطلب: 68742
زمان انتشار: یکشنبه 27 آبان 1397 - 14:39:21
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+3

دیگر مطالب