به روز شده: 2 ساعت و 8 دقیقه قبل
کد مطلب: 69038
زمان انتشار: چهارشنبه 7 آذر 1397 - 18:32:11

مینایی پور: نشاط اجتماعی در مدارس دخترانه تقویت شود

مینایی پور: نشاط اجتماعی در مدارس دخترانه تقویت شود
زنان  - مدیر کل امو زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: نشاط اجتماعی در مدارس دخترانه با اجرای برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و آموزشی باید تقویت شود.

به گزارش میزان، فرحناز مینایی پور در نشست شورای راهبردی امور زنان آموزش و پرورش البرز که روز دوشنبه در سالن کنفراس امام علی (ع) کرج برگزار شد، افزود: افزایش برنامه‌های آموزشی با محوریت مهارت‌های زندگی، رشد، دوره بلوغ، روابط بین فردی و گفتگو در کانون خانواده و همکلاسی‌ها در مدارس دخترانه ضرورت دارد. وی برگزاری نشست‌های اجتماعی با حضور مسئولان و اولیای مدرسه با هدف آشنایی دختران با مسئولیت‌های اجتماعی را از دیگر محور‌های مهم آموزشی – مهارتی در مدارس دخترانه کشور برشمرد و افزود: دختران مدیران آینده کانون خانواده و فعال در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و ... هستند که باید از آگاهی لازم را داشته باشند تا ایفای نقش کنند.

وی با بیان اینکه بالندگی یک جامعه وابستگی زیادی به سیستم آموزش و پرورش آن دارد، خاطرنشان کرد: چنانچه تعامل قابل قبول و در حد استانداردی بین اولیای مدارس و دانش آموزان برقرار شود، زمینه رشد آموزشی، شکوفایی خلاقیت‌ها و نخبه پروری و همچنین پرورش فکری، اخلاقی و تربیت اجتماعی و دینی فرزندان آن کشورفراهم می‌شود. مینایی پور یکی از چالش‌های جامعه کنونی ایران را فقدان گفت و گوی بین نسل‌ها ذکر کرد و ادامه داد: باید بستر گفتگو در کانون خانواده را از طریق دانش آموزان دختر در مدارس گسترش داد.

کلید واژه: زنان - آموزش
کد مطلب: 69038
زمان انتشار: چهارشنبه 7 آذر 1397 - 18:32:11
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+2

دیگر مطالب