به روز شده: 6 ساعت و 13 دقیقه قبل
کد مطلب: 70828
زمان انتشار: شنبه 13 بهمن 1397 - 11:58:52

نواختن زنگ انقلاب/بطحایی: با هیچ انقلابی در سطح جهان به اندازه انقلاب ما با این شقاوت برخورد نشده

نواختن زنگ انقلاب/بطحایی: با هیچ انقلابی در سطح جهان به اندازه انقلاب ما با این شقاوت برخورد نشده
کودکان  - 
وزیر آموزش‌وپرورش به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر در مدرسه ابتدایی رفاه منطقه ۱۲ شهر تهران حضور یافت و زنگ نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی را نواخت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر به نقل از مرکز امور هماهنگی ارتباطات آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر در مدرسه ابتدایی رفاه منطقه ۱۲شهر تهران حضور یافت و زنگ نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی را نواخت.

بر اساس این گزارش، امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی 12 بهمن سال 57، پس از 14 سال تبعید به میهن اسلامی بازگشت و هرسال 12 بهمن‌ماه، هم‌زمان با سالروز ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی، ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، زنگ مدارس، سوت قطارها، کشتی‌ها به صدا درمی‌آید و زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در سراسر کشور طنین‌انداز می‌شود. این مراسم به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به پاسداشت خاطره حضور امام (ره) در این مدرسه، مراسمی در دبستان دخترانه رفاه برگزار شد.

امسال به دلیل مقارن شدن روز 12 بهمن‌ماه با جمعه و تعطیلی مدارس در این روز، گلبانگ انقلاب روز شنبه ۱۳بهمن‌ماه در مدارس سراسر کشور طنین‌انداز می‌شود.

 

کد مطلب: 70828
زمان انتشار: شنبه 13 بهمن 1397 - 11:58:52
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9-2

دیگر مطالب