به روز شده: 6 ساعت و 50 دقیقه قبل
کد مطلب: 71163
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 08:54:23

سلطانی خبر داد: تشکیل کمیته نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی و مقابله با جرائم اقتصادی در قم

قوه قضائیه  -  معاون قضایی دادستان مرکز استان قم گفت: به دستور دادستانی قم کمیته نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی و کالا‌های اساسی و چگونگی اقدام و مقابله با جرائم اقتصادی در دادسرای قم تشکیل شد.

به گزارش میزان، علی‌اصغر سلطانی معاون قضایی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از تشکیل کمیته نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی و کالا‌های اساسی و چگونگی اقدام و مقابله با جرائم اقتصادی خبر داد.

وی گفت: به منظور نظارت بر اجرای وظایف محوله ادارات و رعایت حقوق مصرف کنندگان و ایجاد هم‌افزایی بین دستگاه‌های متولی تنظیم بازار و مبارزه با تخلفات اقتصادی و در راستای احیای حقوق عامه این جلسه با حضور کلیه نهاد‌های مربوطه از جمله استانداری، تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف، اتاق تعاون، جهادکشاورزی به ریاست دادستان شهرستان‌ها در دادسرای قم برگزار شد که دادستانی دستورالعمل ابلاغ شده را برای حاضرین در جلسه تشریح کرد.

وی تصریح کرد: هفت کالای اساسی هدفی که از سوی دادستانی کل کشور تعیین گردیده شامل گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ، شکر، برنج وارداتی، روغن نباتی و لبنیات پرمصرف بوده که از زمان تهیه، تامین عرضه و توزیع تا زمانی که به دست جامعه هدف مدنظر رسیده شود باید بر آن نظارت ویژه و مستمر شود.

این مقام قضایی همچنین از تشکیل تیم بازرسی مشترک جهت بازرسی از انبار‌های نگهداری این اقلام اساسی و نحوه توزیع آن خبر داد  و بر همکاری جهادی هرچه بیشتر کلیه نهاد‌ها تاکید کرد.

کد مطلب: 71163
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 08:54:23
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7+1

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی