به روز شده: 7 ساعت و 29 دقیقه قبل
کد مطلب: 71173
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 11:37:04

معاون فرهنگی سپاه: بیانیه «گام دوم انقلاب» باید عملیاتی شود

معاون فرهنگی سپاه: بیانیه «گام دوم انقلاب» باید عملیاتی شود
حقوق بشر  > ایران  - معاون فرهنگی سپاه، گفت: باید از بیانیه گام دوم رهبر انقلاب استفاده کرده و به سمت عملیاتی شدن آن گام برداریم. در زمان کنونی و باتوجه به مفاد فرمایشات رهبری بیش از هر چیز امیدواری مهم است و باید تصویر واقعی از پیشرفت‌های انقلاب داشته باشیم.

به گزارش میزان، سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در مراسم اختتامیه شنبه‌های انقلاب بیان کرد: انقلاب ٤٠ ساله شد و رهبر معظم انقلاب نیز به آن اشاره کرده بودند، در تاریخ معاصر و قرون اخیر نمونه ندارد که یک انقلاب آن‌هم باحفظ دستاورد‌ها واصول و ارزش‌هایش به ٤٠سالگی برسد.

معاون فرهنگی سپاه افزود: امام راحل بار‌ها گفته بودند، حفظ پیروزی از کسب آن سخت‌تر است. واقعا اتفاق عظیمی افتاده است و دستاورد‌ها و اقدامات را باید بار‌ها و بار‌ها تکرار کرد تا همگان به عظمت این انقلاب پی ببرند.

سردار نقدی گفت: اهمیت ٤٠سالگی انقلاب باتوجه به حجم توطئه‌هایی که علیه آن بکار گرفتند، قابل احصاست. حفظ انقلاب منهای همه دستاورد‌هایی که داشته است از بزرگترین دستاورد‌های بشری عصر حاضر است.

وی تاکید کرد: برای اداره آینده کشور نیاز به استفاده از تجربه‌های خود داریم. در ابتدای انقلاب کارمان سخت بود زیرا ما ١٣٦٠سال قبل شاهد تجربه حکومت داری اسلامی آنهم در حکومت امام علی(ع) بودیم که تجربه‌های آن قابل پیاده سازی عینی نبود.

سردارنقدی افزود: فاصله زمانی بسیار زیاد از زمان حکومت علوی تاکنون آن‌ هم باوجود تحولات عظیم اجتماعی در طول این سال‌ها اجازه نمی‌داد که عین همان الگو را در جامعه پیاده کنیم.

معاون فرهنگی سپاه تاکیدکرد:، اما هم اکنون ٤٠سال تجربه درخشان و قابل استفاده پیش روی ماست و بزرگترین سرمایه انقلاب همین تجربه هاست و باید از آن استفاده کنیم.

وی افزود: جمع‌آوری دستاورد‌ها را از سال ٩٧ آغاز کردیم و کمی دیر بود و باید تا سال ٩٨ این تجربه‌ها را جمع کنیم تا به عنوان دستمایه راه از آن استفاده کنیم.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: باید از بیانیه گام دوم رهبر انقلاب استفاده کرده و به سمت عملیاتی شدن آن گام برداریم. در زمان کنونی و باتوجه به مفاد فرمایشات رهبری بیش از هر چیز امیدواری مهم است و باید تصویر واقعی از پیشرفت‌های انقلاب داشته باشیم. این مقدم بر آن ٧خواسته‌ای است که رهبر معظم انقلاب از جوانان می‌خواهند.

وی گفت: می‌توانیم ٨ عنوان در بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را تبیین کنیم و برای تحقق ٨ محور مطالبات‌مان را دسته‌بندی کنیم و  از دستگاه‌های موجود در آن بند‌ها مطالبه‌گری کنیم.

درپایان این مراسم از خبرگزاری میزان بخاطر پوشش برنامه‌های شنبه‌های انقلاب تقدیر وتشکر به عمل آمد.

کد مطلب: 71173
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 11:37:04
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب