به روز شده: 7 ساعت و 40 دقیقه قبل
کد مطلب: 71175
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 12:00:59

فرمانده ناجا: دهه پنجم انقلاب، دوران پیشرفت و رشد کشور خواهد بود

 فرمانده ناجا: دهه پنجم انقلاب، دوران پیشرفت و رشد کشور خواهد بود
حقوق بشر  > ایران  - فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اینکه حرفه‌ای گرایی یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی به شمار می‌آید، گفت: ناجا باید از لحاظ تجهیزات، آموزش و مبانی دینی حرفه گرا باشد و به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش میزان، سردار حسین اشتری  اظهار داشت: شما مرزداران عزیز که در مقطع جوانی هستید بدانید این دوران، زمینه بسیار خوبی برای رشد، پیشرفت و فراگیری در عرصه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بحمدالله جایگاه خوبی را بین مردم دارد و اعتماد آحاد جامعه هر ساله براساس نظرسنجی‌هایی که صورت می‌گیرد در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: براساس آخرین نظرسنجی‌ها ناجا در بین ۳۲ دستگاه مسئول، جایگاه دوم تا چهارم را از نظر اعتماد مردمی کسب کرده است.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: موفقیت‌های کسب شده به برکت مجاهدت‌های شما عزیزان، خون شهدا، هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حمایت‌های مردمی است.

سردار اشتری تصریح کرد: بحمدالله ناجا به واسطه داشتن نیرو‌های هوشمند، انقلابی، متخصص و مجاهد مأموریت‌های بزرگی را انجام داده و سربلند بیرون آمده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تجهیزات ناجا نسبتا خوب است، اما کامل نیست، گفت: توقع نیروی انتظامی از دولت و دولتمردان، حمایت از مرزبانان است که به همین منظور برای مراقبت‌های بیشتر درخواست‌هایی از مجلس و دولت انجام شده است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: نسبت به ۱۰ سال گذشته پیشرفت‌هایی بدست آورده ایم، اما مطلوب نیست؛ توقع ما از مسئولان این است علاوه بر افزایش اعتبارات ناجا، موضوع انسداد مرز‌ها نیز بایستی جزء برنامه‌های آنان باشد.

وی، پاسداری از ارزش‌های اسلامی و حریم مرز‌ها را یکی از وظایف نیروی انتظامی نسبت به انقلاب، شهدا و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دانست و گفت: مرزبانان باید دارای روحیه انقلابی و از نظر افکار دینی و اعتقادی تقویت شوند تا به پلیسی در تراز انقلاب اسلامی برسیم چرا که نیروی انتظامی، نیروی انقلابی است.

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه حرفه‌ای گرایی یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی به شمار می‌آید، گفت: ناجا باید از لحاظ تجهیزات، آموزش و مبانی دینی حرفه گرا باشد و به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان تصور می‌کردند انقلاب به چهل سالگی نمی‌رسد، اما همگان عظمت و شکوه انقلاب اسلامی را در ۲۲ بهمن امسال دیدند چرا که دشمن هر چه بیشتر تهدید کرد، مردم پرشور‌تر از گذشته در این جشن بزرگ ملی شرکت کردند.

فرمانده ناجا با اشاره به چهل سالگی انقلاب، گفت: دوره جدید پیشرفت در کشور شروع شده است؛ چهل سالگی دوران تجربه و پختگی است.

سردار اشتری یادآور شد: در کشور مشکلات اقتصادی وجود دارد که باید توسط مسئولان از روی دوش مردم برداشته شود؛ دشمن بداند که با عملیات روانی کار به جایی نخواهد برد.

فرمانده ناجا با اشاره به قدرت دفاعی موشکی و علمی کشورمان، بیان کرد: دهه پنجم انقلاب، دوران پیشرفت و رشد کشور خواهد بود و نیروی انتظامی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سردار اشتری به داشتن انسجام، همدلی و روحیه برادری به خصوص در میان مرزبانان اشاره و تصریح کرد: روحیه اخوت، برادری و دلسوزی شما نسبت به جا‌های دیگر باید بیشتر باشد تا از بروز مشکلات پیشگیری کند؛ رفع مشکلات معیشت کارکنان به ویژه مرزبانان، یکی از دغدغه‌ها ما به شمار می‌آید.

کد مطلب: 71175
زمان انتشار: یکشنبه 28 بهمن 1397 - 12:00:59
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 7-2

دیگر مطالب