به روز شده: 1 ساعت و 3 دقیقه قبل
کد مطلب: 71391
زمان انتشار: چهارشنبه 8 اسفند 1397 - 10:15:45

زینى وند: دولت باید از مؤسسان مدارس غیردولتی حمایت کند

زینى وند: دولت باید از مؤسسان مدارس غیردولتی حمایت کند
کودکان  -  رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: به این دلیل که مؤسسان بار سنگینی از دوش دولت برداشته‌اند، دولت باید نقش خود را در حمایت از مؤسسان ایفا کند.

به گزارش میزان، مجتبى زینى وند، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی طى بازدید از نمایشگاه صنایع آموزشی، اظهار کرد: مهم‌ترین هدف ما در بحث توسعه مدارس غیردولتی، توسعه کیفی مدارس و کیفیت بخشی برنامه‌های آموزشی و پرورشی است.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: طی چند سال اخیر، ما شاهد برنامه‌های مثبتی از نظر کیفیت‌بخشی از سوی مؤسسان بودیم که این نمایشگاه هم نمونه‌ای از کیفیت‌بخشی برنامه‌های مؤسسان در مدارس غیردولتی است.

زینی‌وند مهم‌ترین برنامه وزارت آموزش و پرورش را توجه به مهارت‌آموزی دانش آموزان در مدارس و عبور از رویکرد تئوری محوری دانست و گفت: در نمایشگاه صنایع آموزشی شاهد اجرایی شدن این سیاست وزارت آموزش و پرورش توسط مؤسسان مدارس غیردولتی بودیم.

وی افزود: مطمئناً اگر دولت انگیزه لازم را در مؤسسان ایجاد نکند و از آن‌ها حمایت نکند، قطعاً آن‌ها با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهند شد. به این دلیل که مؤسسان بار سنگینی از دوش دولت برداشته‌اند، دولت باید نقش خود را در حمایت از مؤسسان ایفا کند.

کد مطلب: 71391
زمان انتشار: چهارشنبه 8 اسفند 1397 - 10:15:45
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-3

دیگر مطالب