به روز شده: 50 دقیقه قبل
کد مطلب: 71730
زمان انتشار: یکشنبه 26 اسفند 1397 - 09:46:14

معاونت حقوق بشر وزارت دادگستری حمله تروریستی نیوزلند را محکوم کرد

 معاونت حقوق بشر وزارت دادگستری حمله تروریستی نیوزلند را محکوم کرد
حقوق بشر  > جهان  - معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری در پی شهادت و مجروحیت ده ها نفر از مسلمانان در حادثه تروریستی حمله به دو مسجد در نیوزیلند بیانیه صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، به نقل از  روابط عمومی وزارت دادگستری متن پیام معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری به شرح زیر است:

در روزگاری که اسلام هراسی و تهدید علیه مسلمانان در اقصی نقاط دنیا از سوی بنیادگرایان و نژادپرستان هر روز فزونی می گیرد و در سکوت معنادار حکومت های غربی مدعی دموکراسی و حقوق بشر در برابر این تفکرات مسموم، حادثه نیوزیلند نمکی بر زخم یکایک مسلمانان بود.
دین اسلام که همواره منادی صلح بوده و پیروان آن بر این صلح دوستی و مدارا تاکید داشته اند، چگونه است که باید این چنین و در هنگام برپایی مراسم عبادی خود، مورد بی رحمانه ترین و وحشیانه ترین نوع خشونت قرار گیرند.
افراط گرایی و تروریسم در هر نوع و شکل آن و به هر طریقی همواره مذموم و محکوم بوده است. مادامی که اسلام هراسی مورد حمایت دولت های مدعی حقوق بشر قرار می گیرد، چنین اقدامات وحشیانه ای نه تنها از بین نمی رود بلکه دنیا بیش از پیش از صلح و دوستی دوری می گزیند. معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری، این جنایت وحشیانه و ددمنشانه را محکوم کرده و به طور جدی خواهان شکست سکوت جامعه بین المللی با هدف توجه به امنیت مسلمانان، این منادیان واقعی صلح بوده و پیگرد عاملین اصلی این جنایت را خواستار است.

 

کد مطلب: 71730
زمان انتشار: یکشنبه 26 اسفند 1397 - 09:46:14
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 5-1

دیگر مطالب