به روز شده: 9 دقیقه قبل
کد مطلب: 71798
زمان انتشار: شنبه 3 فروردین 1398 - 18:19:02

دادستان گلستان: برخورد قضایی با اهمال و کوتاهی‌های احتمالی که سبب تشدید خسارت‌ها و سیلاب شده است

دادستان گلستان: برخورد قضایی با اهمال و کوتاهی‌های احتمالی که سبب تشدید خسارت‌ها و سیلاب شده است
قوه قضائیه  -  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا دستور داد که در صورت نیاز برای تخلیه زودتر سیلاب و کاهش ارتفاع آب در آق قلا، نقاط بیشتری از مسیر راه آهن شکافته شود.

 

به گزارش میزان، رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و رئیس دادگستری شهرستان آق قلا امروز از مناطق سیل زده آق قلا بازدید و روند امدادرسانی را بررسی کردند.

حجت الاسلام سید رضا سیدحسینی با بیان این در شرایط کنونی امدادرسانی و کنترل سیلاب در اولویت است، تصریح کرد: با فروکش کردن سیلاب، اهمال و کوتاهی‌های احتمالی که سبب تشدید خسارت‌ها و سیلاب شده است بررسی و با مسئولان متولی برخورد قضایی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان آق قلا دستور داد که در صورت نیاز برای تخلیه زودتر سیلاب و کاهش ارتفاع آب در آق قلا، نقاط بیشتری از مسیر راه آهن شکافته شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان همچنین طی دستوری از دادستان‌های شهرستان‌ها خواست تا در ایام نوروز برای رسیدگی به مشکلات قضایی شهروندان در دسترس باشند. 

حجت الاسلام و المسلمین سید حسینی با هشدار به شهروندان در خصوص سوءاستفاده افراد سودجو برای کلاهبرداری از شهروندان تحت عنوان جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان گفت: شهروندان عزیز به هر حسابی پول واریز نکنند و بررسی‌های لازم را انجام دهند تا به مشکل برنخورند، چرا که کلاهبرداران در کمین آن‌ها هستند.

 بروز سیل و آبگرفتگی در استان‌های شمالی کشور و در شهرستان‌های گرگان، بندر ترکمن، آزادشهر، گنبدکاووس، بندرگز، علی آباد، کلاله و مینودشت سبب تخریب خانه‌ها و بروز مشکلاتی برای اهالی این مناطق شد.

 

 

کد مطلب: 71798
زمان انتشار: شنبه 3 فروردین 1398 - 18:19:02
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 9+2

دیگر مطالب
یادداشت
تلگرام؛ گوساله سامری
تلگرام؛ گوساله سامری
حجت الاسلام و المسلمین شهریاری
واقعیت ها
واقعیت ها
حسام الدین برومند
مدرس، تاریخ و عدلّیه
مدرس، تاریخ و عدلّیه
سیدمحمد میرزمانی