به روز شده: 15 ساعت و 24 دقیقه قبل
کد مطلب: 71888
زمان انتشار: شنبه 17 فروردین 1398 - 09:53:13

گوهری خبر داد: بازگشایی اکثر مدارس گلستان به جز آق‌قلا و گمیشان/آسیب ۳۰۸ مدرسه بر اثر سیلاب

گوهری خبر داد: بازگشایی اکثر مدارس گلستان به جز آق‌قلا و گمیشان/آسیب ۳۰۸ مدرسه بر اثر سیلاب
کودکان  - مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از آسیب‌دیدگی ۳۰۸ مدرسه بر اثر سیلاب خبر داد و گفت: اکثر مدارس استان به جز آق‌قلا و گمیشان بازگشایی شد.

به گزارش میزان، احسان گوهری در خصوص وضعیت بازگشایی مدارس در استان گلستان اظهار کرد: در سال اخیر ۳۰۸ مدرسه بر اثر سیلاب آسیب دید و حدود ۶۰ مدرسه زیر آب رفته بود که مشکلات زیادی داشتیم خوشبختانه با تدابیر مسوولان و آموزش و پرورش اکثر مدارس بازگشایی شد.

وی تصریح کرد: به همت مسوولان هشت مدرسه که در گنبدکاووس بر اثر سیل زیر آب رفته بود اکنون آماده برای حضور دانش‌آموزان است، مدرسه ابتدایی جنوب شهرستان گنبدکاووس که سیل بالای یک متر و نیم داخل مدرسه رفته بود اکنون همه دانش آموزان در سر کلاس حاضر شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان افزود: با توجه به وجود مشکلات، وضعیت اجتماعی، بهداشتی، رفت و آمد، تالمات روحی و روانی که بین مردم دو شهرستان آق‌قلا و گمیشان وجود داشت مدارس در این مناطق تعطیل است.

گوهری‌راد گفت: با توجه به آمادگی که برای بازگشایی مدارس در این دو شهرستان داشتیم و کانکس‌ها نیز آماده راه‌اندازی بود، اما با بر اساس مصوبه شورای تامین و شورای بحران استان مدارس دو شهرستان آق‌قلا و گمیشان به مدت یک هفته تا ۲۴ فروردین تعطیل است.

به گفته وی؛ اکثر مدارس استان گلستان برای شروع سال تحصیلی ۱۳۹۸ باز است.

کد مطلب: 71888
زمان انتشار: شنبه 17 فروردین 1398 - 09:53:13
نظرات
هیچ نظری درباره این مطلب تا کنون به ثبت نرسیده است.
فرم ارسال نظر

نام (اختیاری)

پست الکترونیک (اختیاری)  

آدرس وب سایت یا وبلاگ

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:

 = 8+1

دیگر مطالب